şükela:  tümü | bugün
  • benim (gülücük de gülücük)

sıralamam da şöyle:

sürat>mng>aras>yurtiçi

sürat'tan memnun olmamın nedeni özellikle yurtdışına çok uygun fiyatlara gönderilerimi ulaştırabilmem. mng zaten yurtiçinde bir numara, ancak şube ağı yetersiz. aras çoğu internet siparişimde tercih ettiğim firma. bugüne dek belki bir kez sorun yaşamışımdır. yurtiçi'ni ise pek kullanmıyorum, sadece ekşiciler mutlu olsun diye son sıraya koydum.

(gülücük)

hehehehehhehe
  • sürat kargodan memnunum. diğerleri eve paketi getirmiyor. şubeden alın lütfen teşekkürler diyor.

işiniz oğlum bu sizin ne rahat insanlarsınız.
  • aramızda kokain çekip kargo değerlendirmesi yapan arkadaşlar var. hoş değil.
  • evet kargo şirketlerinin tümünden memnun olmak insani bir ihtiyaçtir, kendini gerçekleştirme asamalarindan biridir. bu kargo şirketlerinden memnun olmadığınız her an nirvanadan uzaklasiyorsunuz demektir.
  • hep iş yerine sipariş verdiğimden dolayı ve bizim oraya da kurumsal şube baktığından bulamama gibi bir durum olmuyor haliyle ama kullanırsam arası kullanırım tabi.
  • ancak cankidir. kargoyla gelen malı bastıktan sonra bütün kargo şirketleri ona budist tapınağı gibi geliyordur.
  • acelesi olmayan, işi gücü olmayan, tüm kargo şirketlerini rahat rahat test edip, sonucuyla ilgili entari girebilecek kadar boş ve değersiz vakti olan insandır.
  • hiç kargo göndermeyen ve kargo almayan kişidir.
    misal ben, kargoyla bir şey mi göndermem gerekiyor, kendim gidip teslim ediyorum.
  • hepsi ile tek tek defalarca sorun yaşamış biri olarak içinde yer alamayacağım gruptur.

ayrıca sorun sırasına göre büyükten küçüğe: yurtiçi > aras > mng

(sürat kargoyu kullanmadığım için sıralada yoktur.)