• ilk defa karşılaştığım kargo firması. gittigidiyor'dan aldığım köpek maması bu firma ile gönderilmiş. sorgulama yaptığımda dağıtımda gözüküyordu, ben yinede emin olmak için aradım ümraniye şubesini ve inanamadım telefon açıldı. çok düzgün konuşan genç bir beyefendi yardımcı oldu. bakalım mama da bugün gelirse benden iyi not alırlar.
  • ikea'dan aldığım çerçeveyi kırarak getiren firmadır.
    umarım insan odaklı çalışan bu güzide firma, (ikea) istanbul içinde kendi dağıtım ağını kurar da hepimiz rahatlarız.

kırık ürünün iadesini yurtiçi kargo ile istediler. değişik.
  • gun icerisinde kargonuz teslim edilecektir diye sms gonderip asla etmeyen firmadir. ikea neden bununla calisiyor insan gercekten hayret ediyor.
  • sabah 8'de gün içinde kargonuzu teslim edeceğiz diyen ama bu saate kadar teslim etmeyen firma.
  • eyüp sabri tuncer kolonya siparişi ile tanıştığım kargo firması. hızlı getirdiler.
  • sabah telefona gelen mesaj ile kendisiyle tanıştığım kargo firması. önce spam mesaj falan sandım. meğer eyüp sabri internet sitesinden aldığım kolonyanın kargo firması imiş.
    aklımdan hemen başta sürat olmak üzere aras, yurtiçi geçti ve inşallah güzel işler yaparlar da şu tekelleşen ve kötü hizmet veren kargoların aklını başına almalarını sağlarlar..
  • eyüp sabri tuncer siparişim ile tanıştığım (neyse ki yalnız degilmişim) firma.
  • artık nasıl olduysa pazar günü kargo takip numaramı oluşturan kargo şirketi. ikea siparişim gelecek. bakalım neler olacak.

edit: gelmedi, pazartesi oldu hala gelmedi saat oldu 18:25...
  • ahlaksız yalancı şerefsiz kargo şirketi. kargo takip bölümünde müşteriye teslim edildi ve bilgi notu bırakıldı şeklinde iki ayrı not düşen ve fakat ikea’dan aldığımız ürününleri asla teslim etmeyen haysiyetsiz kargo şirketi.
    ürünler geç gelebilir bazen hasarlanır. bunlar telafi edilecek şeyler ancak kapımızın önüne dahi gelmeden kargonun durumunu “teslim edildi” şeklinde güncellemek ayrı bir şerefsizlik.
    çok ulaşılabilirmişler gibi bir de telefon numarası bırakmışlar.
  • gittikce artan kalitesiz kargo firmalarindan bir digeri.

sagdan soldan adam toplamayla hangi basari, hangi kalite?
hesabın var mı? giriş yap