şükela:  tümü | bugün
  • kargo firmasının yapması gereken tek iş olan kargo teslimini bile beceremeyip, sistem üzerinde teslim edildi görünen kargonun nereye/kime teslim ettiğinden haberi olmaması.

bir de bunu yapan firmanın çağrı merkezi, ilgili şubeye ulaşamıyorsa katmerli beceriksizliktir.
    (bkz: 8 haziran 2018 sürat kargo rezaleti)
  • koray candemir gittikten sonra toparlanamadı bi türlü.
  • tam 3 haftadır kargomu bulamayıp, telefonlara bile çıkmayan sözde kargocu.

basbayağı bana gönderilen kargoyu kaybettiler ve telefonlarına hiçbir zaman bakmayan şubelerine gittiğimde adeta bi bakkal dükkanıyla karşılaştım ki bakkallar bile daha düzenli kalır yanlarında. heryer karman çorman üstüste paketler ve kayıp kargoyu aramak için hepsini tekrar karıştırdılar. ne kayıt var ortada ne düzenleme. pazar yeri bile daha düzenli yanlarında..

"kargom teslim edildi görünüyor ama bana ulaşmadı, nasıl oluyor?" diyorum. arkadaşlar bazen cihazda yanlışlıkla başka tuşa basıyor, oluyor öyle, bazen de zamanı geçince sistemden teslim edildi diye geçiyor sistem yanlış dedi.

çağrı merkezi defalarca konuşmamıza rağmen hiçbir çözüm üretmedi. kendileri bile şubeye ulaşamadılar bunun üzerinde evime uzak olan şubeye gitmek durumunda kaldım. şubeye gittiğimde tek kişi vardı. neden telefonları açmıyorsunuz deyince "abla burada tek kişiyim, iki kız vardı kaçtılar, ben de yoğunluktan açmıyorum telefonları" dedi..

sonuç olarak kargomu hiç ettiler. nerede kimse bilmiyor, çözüm bulamıyor.

kaybedecek kargonuz yoksa bulaşmayın. lanet olsun kargosuna da süratine de..

(bkz: 8 haziran 2018 sürat kargo rezaleti)