• insana kendini medeni bir ülkede hissettiren fasiliteymiş. bize böyle inovasyonlarla gelin!
  • kargopark uygulaması ile kargonuzun başında hiçbir bilginizi girmeden sadece karekod ile kargonuzu teslim alabileceğiniz süper hizmet. bazı bok yiyen firmalar kargoparka ücret ödediklerini söylerek oraya bırakmıyorlar. bunlardan biri aras kargodur. artık bir alışveriş yaparken gönderici firma aras ise direkt o dükkanı pas geçiyorum.
  • uygulama işlevsel de açık alana güneş altında okunmayan ekran yerleştirmemeyi de akıl etseler fena olmazmış.
  • gündelik işler için olabildiğince az insanla muhatap olmak isteyen şahsım için çok faydalı uygulama.
  • az önce mesaj geldi kargonuz kargoparka gelmiştir diye. martıya atladım. gittim şifremi girip makineden kargoyu aldım. dönüşte de moov'dan elektrikli bir zoe kiralayıp eve geldim. şuan kendimi ucuz bir bilim kurgu filminde oynamış gibi hissediyorum*
  • trendyol alışverişimde tesadüfen fark ettiğim otomat. evde kurye bekleme stresine son veren şahane uygulama. evin karşısındaki opete bir adet istasyon kondurmuşlar. sms ile gönderilen tek kullanımlık şifre + tckn giriyorsun ve tak diye kapaklardan biri açılıyor.
  • sitede olduğunu karantina döneminde farkettim. gayet işlevsel uygulama, severek kullanıyorum
hesabın var mı? giriş yap