• o kadar pahalı arabalara gerek yok bisikletle bile düşürmüşlüğüm var. gerçi ben de düşmüştüm kıza çarpınca ama olsun.
  • subaru wrx sti diyen arkadaş için üzülerek söylüyorum değildir. çoğu kızın gözünde modifiye toyota olarak görülürsünüz. bmw, mercedes gibi üst segment markalar iyidir. cla sınıfı bir mercedes bile önünde yıldız var diye beğeni toplar.

bana kalırsa en temizi range rover. yeni eski fark etmez. kızların bugı jiptir.

tabi arabanıza tav olacak bir gold digger için sponsor olacaksanız yine siz bilirsiniz.
  • bu kadar para harcayacaginiza vucut calisin derim. cok daha ucuz.
  • abi mal mal espriler girmeyin ne salak adamlarsınız. başlıkçı zaten gecelik sikebileceği, arabada story atarken direksiyon çekecek 3.sınıf kaşarları ayartmanın dersinde. çocuğunun annesi olacak kadın derdinde değil. yarak kürek muhabbet ediyorsunuz resmen.

bir arkadaşın yazdığı gibi mini olur, kırmızı alfa julietta olur. son olarak da siyah-gri mazda rx8.

90.000 tl civarına önerilerim bunlar. bol günahlar diliyorum.
  • (bkz: tofaş kuş serisi) düşmek ne demek kardeşim direk ölü taklidi yapıyorlar
  • kız düşürecekseniz üstü açık araba alın.
  • ava giderken avlanacak olan mühendis bildirdi. hiç bir kadın avlanmaz onlar gerçek avcılardır.
  • kızların %99u araba modelinden anlamaz. istersen önüne volvo s90 çek 80.000 tl lik mini cooper/countryman karşısında şansın yok.

kadınlar için arabalar mini ve diğerleri olarak 2 ye ayrılır.
  • (bkz: bmw)
    (bkz: brings me women)
hesabın var mı? giriş yap