*

• 1996 doğumlu mısırlı sol bek.
  • kiralık olarak sezon sonuna kadar kasımpaşa forması giyecek olan mısırlı futbolcu.

başakşehir'de sezonun ilk yarısında kiralık olarak forma giyen hafez'in bonservisi, mısır ekibi wadi degla'da bulunuyor.

link
  • (bkz: kerim hafız ramazan seyfeddin)

lakin bizim tembel spikerler yine isminin ingilizce latinizasyonunu yazildigi gibi okuyarak kendisine "karim hafez" diyor...

karim ne, hafez ne yahu?
  • 24 mayıs 2019 beşiktaş kasımpaşa maçında necip uysal'ın içinden geçmekte olan süratli futbolcu.
  • bakın ben berberi diyorum siz komple kuzey afrikalı anlayabilirsiniz.
    bu adamlardan sporcu olmaz. tepeden tırnağa yetenek olsa ne yazar mental olarak zayıf olduktan sonra...
    o halde yineleyelin.
    (bkz: berberi topçu pişmanlıktır)
  • belçika liginden düşerlerken lierse takımında seyretmiştim, o zaman defansı iyi 2.bölgeye iyi çıkan fakat 3.bölgedeki aksiyonları zayıf olan güçlü bir bek idi, biraz dolaştıktan sonra bizim lige geldi ki kasımpaşa'nın değişmezi oldu, gene de daha üst seviye oynayacağını düşünmüyorum, bu seviyelerde takılır.
  • kıbrıs rum ligi, belçika 2. ligi, fransa 2.liginde oynamış vasat mısırlı futbolcu. hangi torpille istanbula gelmiş oynuyor, milyonları kapıyor anlamak güç. başakşehirde 5 maç oynamış oradan kasımpaşa kapmış. *

ülkemizde bir sürü futbol ligi var. devlet o liglere para yığıyor. oralardan şunun kadar hiç mi futbolcu çıkmıyor arkadaş.
  • 24 yaşında 7 kez kiralanmış. bizim ligde de başakşehir, kasımpaşa(2) ve yeni malatyaspor kendisini kiralamış. bugün sivasspor karşısında izliyorum kendisini, bomboş bir topçu. süper lig'e 4 kez kiralanacak ne yapmış, anlamış değilim. çok mu arıyorlar acaba bu tip futbolcuları?
  • yeni malatyaspor forması giymekte olan kasap futbolcu. 26 eylül 2020 trabzonspor yeni malatyaspor maçı’nda önce ömür’ü boynundan çekip bacaklarının arasına alıp indirdi, sonra uğurcan topu tutup oyunu başlatacakken saçma bir tekme hamlesinde bulundu. büyük takım maçlarında başlığı dolacaktır aha buraya yazıyorum. kesin birilerini sakatlar.
  • bir değil iki değil durduk yere gördüğü kartlarla takımını sabote eden futbolcu. bunu oynatacağınıza sahaya eksik çıkın yahu. hiç mi alt yapı oyuncunuz yok. türk futbolcusuna bu kadar düşman bir lig yok. bunları söyleyince ırkçı oluyorsun. bunları görünce üzülüyorum amk.
hesabın var mı? giriş yap