şükela:  tümü | bugün
 • yönetmenliğini bülent pelit 'in yaptığı başlıca rollerini peker açıkalın, ivana sert, ve nuri alço'nun paylaştığı 2018 yılı yapımı film. 6 nisanda gösterime girecek filmin konusu şöyleymiş.
  '' --- spoiler ---

  ünlü iş insanı hakkı geçer, oldukça gösterişli karısı makbule geçer ile yaz tatiline çıkarlar. birçok turistik tesisi, yatı olan hakkı, karısının farklı bir yerde tatil yapmak istemesine bir anlam veremezken, onun bu arzusunu kırmaz ve yerine getirir. özel araçları otelin önüne yaklaşır, komik yaşlıca bir adam olan hakkı, büyük bir itina ile karısını araçtan indirir, birkaç araç daha yanaşır ve içinden onlarca bavul tesise taşınır. otelin müdürü selçuk, bu ağır müşterilerini kapıda karşılar. hakkı, etraftakilerin eşine ilgisinden rahatsız olur. etrafa laf yetiştirmeye çalışırken, karısının yanında olmadığını fark eder, kaşla göz arasında makbule kaybolmuştur. hakkı, deli gibi sağa sola koşturur, ama kadın sırra kadem basmıştır, koca tesisin içinde karısını aramaya başlar.
  --- spoiler ---
 • peker acıkalın koca rolünde ise o filmi ivana sert değil ,irina shayk bile kurtaramaz,gişede yüzbini görsün bin lira da benden alsın
 • """ bir otel var bizim çok sevdiğimiz bir abimizin. diyor ki "gelin sezon başlamadan şurada bir film çekin, hem tatil yaparsınız hem otelin reklamı olur. animasyoncu çocukları falan da veririm size." şimdi bak, az ünlü kim varsa toplayalım, bizim senarist çocuk da osurmalı sıçlamalı küfürlü bir şeyler yazsın. böyle recep ivedik gibi şeyler her türlü izleniyor. iki de baldır bacak gösterdik mi var yaa. """ ile başlayan süreç sonucu ortaya çıkan filmdir.

  aha da fragmanı
 • ülkeye dair neden umutlarım yok derken bu fragmanımsıyı gördüm. olmayam umutlarım için bile umut yok artık