şükela:  tümü | bugün
 • bu sözün sahibi acilen partiden uzaklaştırilmali..

  acilen..

  arkadaş, senin ne hakkın var benim geleceğimi saçma sapan bir ego yüzünden berbat hale getirmeye?

  ne hakkın var?

  ne hakkın var?

  edit: başka bir başlığa yazmıştım buraya da yapıştırayim.

  --- spoiler ---

  ülke bu kadar otoritesinin etkisindeyken, sen sırf seni bekletiyorlar diye dükkan muhurletip kişisel egolarını yetkilerinle tatmin edemezsin arkadaş.. senin buna hakkın yok.

  iktidar ve muhalefet oyları bı kadar dengede iken, bir tek oy bile önemli iken, kamuoyunda muhalefeti zor duruma dusuremezsin..

  belediye başkanı olduğun ilçede sen başkan adayı olmasan da sokaktan geçen herhangi bir vatandaş chp'den aday olsa yine de o kazanir. yani senin bir özelliğin yok..

  türkiye'de bir tane bile akp'li, mhp'li "bu ilgezdiler chp'li, biz de chp'ye oy verelim" demez.. ama bu olayları okuyan ve muhalefete oy vermeyi düşünen, iktidardan yeni kopmuş iktidar yanlısı "amaan demek ki eline yetki geçince bunlar da böyle yapıyor" deyip oy vermekten vazgeçebilir.

  senin bunu kişisel egonu tatmin etmek için yapmaya hakkin yok..

  yok arkadas..

  yok.

  sinan aygün ne yapıyorsa bu kişi ve karısı da aynısını yapıyor..

  bu kişi ve karısı acilen ihraç edilmelidir.. bakın bu olayların yaptırımı olmazsa muhalefet zarar görecektir..

  senin ne hakkın var benim geleceğimi saçma sapan bir ego yüzünden berbat hale getirmeye?
  --- spoiler ---
 • kuaförlerin koruma uygulaması olduğunu öğrendiğim cümle. sizden kim koruyacak bizi?
 • (bkz: hanımköylü)
 • bu yüzden hep diyoruz;
  ülkede ideolojik, siyasi ve dini bir sorun yok! ülkede karakter, zeka ve zihniyet sorunu var. çünkü bu ülkede ideolojiler, siyasetler ve dinler bu kokuşmuş, ilkel, çürük karakterlerden doğuyor. kabilecilik, kabadayılık, kan davası, delikanlılık (!) hakim her şeye. komünist de olsanız, azılı bir kapitalist de olsanız, dindar veya ateist de olsanız nihayetinde ortadoğu köylüsüsünüz. sizin karınıza kimse yamuk yapamaz, kimse yan gözle bakamaz.

  bu yüzden yılmaz özdil ile abdurrahman dilipak arasında bir fark yok diyoruz nihayetinde. akit ile aydınlık aynı köyün dedikodu ahırı.
 • chp, akp fark etmez. böyle yetkisini kötüye kullanan insanlar hem başkanlıktan hem de partilerinden hatta siyasetten uzaklaştırılmalıdır.
 • olay gerçekten doğru mu bilinmemekle birlikte eğer doğruysa ismi geçen belediye başkanının görevden uzaklaştırılması gerekir

  ama ortada hiç bir kanıt yok gibi gözüküyor. ne bileyim bir kapatma emri dokümanı bile yok. bir kısa mesaj bir de şu şöyle dedi, böyle dedi. işin aslının öğrenilmesi için kanıt lazım. kapattılarsa dükkanını git adama dava aç, savunma metnini paylaş işin gerçek olduğundan emin olalım.
 • yalan haberdir hemen gaza gelinip battal ilgezdi'yi linç etmeyin. bu haber sitesi akp yandaşı olup zsık sık yalan yanlış haber servis etmektedir.
 • bu olay gercekse, oraya kayyum ataması icin chpnin başvuru yapması gerekir.
 • (bkz: kemalizm)
  ha bir de, sol mememizin altındaki cevahir, vardı değil mi. ulan faşo kemalistler yatacak yeriniz yok
 • bir kaynak olarak veryansın tv.