şükela:  tümü | bugün soru sor
  • pylones urunlerini satan magaza. simdilik istanbul'da 3 yerde var; akmerkez, tesvikiye ve erenkoy.
  • kanyon levent icerisinde, en alt katta bulunan, gereksiz* pahali olan budun design company benzeri bir magaza.
  • gezmesi keyif veren bir koleksiyon magazasidir.
    ancak fiyat politikasi oldukca yuksektir benzer magazalari yurtdisinda gezmis olanlar icin hatta dudak ucuklatici ozelliktedir.
    nedense barbapapa'lari feci pahaliya satmaktadirlar. dayanamayip kanyon'daki gorevliye sordum: kendileri ithal etmektelermis ve sayili uretilmis olan modeller gelmekteymis. ancak ben bruksel'dekilerden pek bir fark goremedim bu fiyat farkini doguracak kadar.
    bir de raflardaki "el surmeyiniz" uyarilarinin kaldirilmasini ve kirilabilecek urunlerin yer aldigi raflara kirilan urunlerden kimin (musteri mi, sirket mi) sorumlu oldugunun belirtilmesinin ve fiyat politikasinin biraz daha mantikli seviyeye dusurulmesini dilerim.
  • istanbul kanyon alışveriş merkezi ve akmerkez'de, ankara'da ise armada alışveriş merkezinde mağazası bulunan, günlük hayatta herkesin kullandığı ürünleri değişik tasarımlarla buluşturan, girildiğinde çıkılması en az 20 dakikayı bulan, her ürünün ellenip incelendiği, fiyatları biraz tuzlu olan mağaza. hediyelik ürünler için çok idealdir.

http://www.karincadesign.com/
  • nefret ettiğim mağazadır. o kadar mükemmel şeyler yapıp o kadar pahalıya satıyolar ki, her girdiğimde bunalımlardan bunalım beğenip, tasarımcısına çalışanına sayıp sövüp çıkıyorum. ordan alışveriş yapıyo muyum? yapıyorum.
  • çok başarılı ve başarılı olduğu kadar yüksek fiyatlı, özgün, orijinal tasarımların satıldığı mağazadır.
    şemsiyelerin, rendelerin, saç kurutma makinelerinin, tarakların, lavabo fırçalarının bu kadar albenilisi, güzeli, şirini çok az yerde görülebilir.
  • günlük hayatta kullandığımız eşyaları, farklı düşünüp, farklı bir şekilde tasarlayan, eğlenceli hale getiren tasarım mağazası. yapılan tasarımlar insanı eğlendirmesine rağmen, fiyat olarak yanına yaklaştırmamaktadır. gidildiğinde bir müze gibi gezilmelidir. ankara armada alışveriş merkezinde de bulunmaktadır. tasarıma meraklı olanlara önerilir. gidin görün ufkunuz açılsın. eve gelip kendiniz tasarlayın. tembellik yapmayın. bakın dünyanın parasını alıyolar ufacık tuzluktan.
  • füsun eczacıbaşı nın düzenlediği dükkanmış. ürünler fransadan geliyormuş.
  • kanyon mağazasındaki çalı$anlarının mü$terilerine/mü$teri adaylarına potansiyel hırsız gözüyle bakıp kıçlarının dibinden ayrılmadıkları ve bu durumdan rahatsız olanların ' az geri çıksan? ' bakı$ı attıkları zaman da ' ben $urda bi toz gördüydüm onun için $eettim aslında ' moduna geçtikleri renkli eziyet dükkânı.
  • neşeli, kıpır kıpır, eğlenceli tasarımlarıyla beni benden alan mağaza.