• evladıyla araya mesafe koymasını bilmeyen babadır.

(bkz: marmara kazım)
  • karısıyla kızıyla ülkeyi soyan insandan çok daha mutlu, şerefli, helal süt emmiş babadır.
  • kendisini masaya davet etmedikleri için kızması muhtemel olan baba.
  • işte bu, benim babamdır. bir de sahil kenarındaysak gecenin sonunda kol kola girip amaçsızca yürürüz.
  • sahip olmadığım ama olmayı planladığım.
  • olmayı hedeflediğim insan tipi. zoruna mı gitti softa efendi? akjhsdk
  • eşim ve 5 yaşındaki kızım içmiyor , ancak ben de cumartesi akşamları sadece ve sadece evimde bir iki duble içerim. balığımı alırım , kendi ellerimle pişiririm , salatayı yaparım . oooohhh duruma göre yetenek sizsiniz mi olur , monster high mi olur bir de tv izleriz. iki saatin üzerinde sürer akşam yemeğimiz cumartesileri . kısmetse kızım büyüdüğü zaman o da benimle rakı içer , rakıyı benden öğrenir. tıpkı doğruyu öğretmeye çalıştığım gibi öğreteceğim ona , çalmamayı , yalan söylememeyi , tanımadıı insanlarla konuşmaması gerektiğini öğrettiğim gibi. sevgiyi öğrettiğim gibi...
  • benim de babamdır. keyifle muhabbet ettiğimiz, rakının sohbetin yanında meze olduğu sofralardır rakı içtiğimiz sofralar. araya mesafe koymak saçmadır, saygı ise başkadır. mutlu insandır, mutlu babadır, mutlu olduğu için de iyi babadır. çok sevilir, sevildiğini bilir, çok sever, sevdiğini hissettirir, çok güler, çok güldürür. hele bir de rakının yanında peyniri, arka fonda müzeyyen senar'ı varsa keyfine diyecek olmaz. çok yaşasın babalarımız, biz daha onlarla çok rakılar içeceğiz.
  • çocukken babam içerdi, ben izlerdim.
  • beraber su, cola ya da mesrubat icmekten bir farki yoktur hocam..cok da keyiflidir...muhteviyatindaki alkol mu girecek aramiza babamla yahu...takvim yapraklari 2014'u gosterirken onumuzdeki maclara bakalim artik...
hesabın var mı? giriş yap