şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bilinen, türk erkeklerinin 65%'ini kapsayan erkek tipidir.

  eli yüzü görece düzgün ya da konuşma ve tavlama yetileri yüksek erkekler ise eskorta veya ucuza tavlayabileceği kadınlara yönelmektedir.

  sırf zevk için hemcinslerini tercih edenler de mevcuttur. güçlü bir vücut üzerinde hakimiyet kurma güdüsü.

  insanlar insan ırkı olmak üzere istedikleri kişilerle görüşüp sevişebilirler, buna lafımız yok. ama evliysen, hele hele çocukların da varsa, yaptığın açık açık orospu çocukluğu, bozuk döllülük, onursuzluktur.

  daha bugün spor salonunda ayı tipli bir adamın geçen hafta 3. bebeği olduğunu öğrendim. kızmış. allah analı babalı büyütsün. ama sevgili kızım, babanın hornet'te boy boy çıplak fotoğrafları var genç , kılsız oğlanlar ararken. bil yani.

  kadınlar. bu kadar salak olmayın. eşlerinizi izleyin. aşık değilseniz evlenmeyin. hayır sorun gerizekalı türk kadınının aldatılması değil, kocasının kendisi yoluyla doğmamış çocuğuna hastalık bulaştırma riskidir.
 • bilinenin aksine türk erkeklerinin %65'i değil %98'idir. madem sallıyoruz hakkını verelim di mi ama.
 • ulan bu nasıl cümle aklım gitti bir an amk. travestiye gideceğine karın çocuğun var gibi anlaşılıyor ilkten. tövbe estafurullah.
 • son cümlesi ile tüm anlamını yitiren başlıktır. sorun hastalık bulaştırma riskiymiş. yani herif kondom kullansa hiçbir problem kalmayacak öyle mi?