şükela:  tümü | bugün
 • toplumun en bariz riyakarlıklarından biridir bu. ortamlarda 18 yaş altı dişilere karşı neredeyse aseksüelmişcesine tavır yapan adamların gizli dünyalarındaki bu fantazi türünü anlamış değilim.

  mankenlerin, şarkıcıların, kısaca etini pazarlamaya çalışan kadınların lise üniforması ile seksi görünmeye çalışmaları da konuyla alakalı başka bir tartışma konusu.

  geçen yıl evli bir tanıdığımı liseli kıyafeti bakarken görmüştüm. adam zaten yirmili yaşların sonundaydı. kime hangi maksatla aldığı aşikardı. bu kıyafeti seks tiyatrolarında kullanmak yaygın bir şey diye tahmin ediyorum.

  yazarların bu konudaki ahlaki tavırlarını merak ediyorum; genel ahlaki görüye göre yanlışlanacak düşüncelerin bu şekilde fantazi amaçlı kullanılması sapıklık mıdır?
 • sapıklık değildir. fantazidir. liseli kıyafeti de giydirir, polis, hemşire, asker bilimum üniforma da giydirir. yetişkin insanların sex hayatından sanane. hatta bize ne. kimileri bundan hoşlanır, kimileri aşırı uç fantazilerden. ha liseli kıyafeti giydirip, sokakta gördüğü 18 yaş altı liseli çocukları hayal ederse sapıklıktır orası ayrı.
 • konu liseli değildir. karısını öyle bir etekle görerek sevişmek, cinsel hayatlarına renk katmak istemiştir. muhtemelen yılda 1-2 defa ancak kullanacaktır. sonrası outdoor olur, yatağa bağlamak olur vesaire.

  bırakın eşler cinsel fantazilerini istedikleri gibi yaşasın kimseye bir zararları olmaz. o fantaziyi yapıyor diye lise kapısında bekleyeceğini mi sanıyorsunuz?
 • sağlıklı ve ahlaklı erkektir. 18 yaş kuralı, bu yaştan küçük olan kimselerin cinsel birlikteliğe duygusal anlamda hazır olmadıkları kabulü doğrultusunda vardır. 15 yaşında bir kız da halihazırda olgun bir erkek tarafından seksi bulunabilecek özelliklere sahip olabilir. fakat bu, o erkeğin bahsi geçen kız ile seks yapabilmesi için yeterli değildir. kişilerin kendi sınırlarını sağlıklı olarak çizebilecekleri yaş 18 olarak belirlenmiştir. dolayısıyla, kızlar veya erkekler 18 yaşlarına kadar cinsiyetsiz ve arzulanamaz, 18 yaşına bastıkları an çatır çatır seks yapabilen varlıklara dönüşür yanılgısı, bu tarz lise eteği içeren fantazileri yanlış bir şey veya riyakarlık olarak değerlendirmeye sebep olur. bu bağlamda, bir çiftin cinsel hayatlarını lise eteği ile canlandırmalarında bir problem yoktur.
 • başkalarının yataklarını merak edenler kendi yataklarında mutsuz olanlardır.

  ülkede herkes kendi hayatına baksa, diğerlerinin hayatlarına tebelleş olmasa sorunların yarısı ortadan kalacak.
 • sapıklık değildir. vaktinde neler döndü buralarda bilmezsiniz siz. böyle geceler geceleeer diye takılın neler yaptı abileriniz kaç yıl önce.

  (bkz: ekşi sözlük school disco zirvesi)
 • evli bir çift adına fantezi olarak kesinlikle sıkıntı yoktur da o kadının yaşına fiziğine duruma göre işin rengi değişebilecek bir durumdur. belli bir yaşı geçmiş olup da üniformayı giydiğinde eşine dayanamayıp kahkaha attıracak bir kadın olursa o gece bir şey olamaması bir yana olayı da bombok bir noktaya getirecektir. durduk yere başa iş açacaktır. hem kadını üzecek hem adamın libidosunu düşürecek iyice boka saracaktır. olmuyorsa olmuyordur başka fanteziler bulunmalıdır.
 • ben bu adamı kıskandım.
 • (bkz: foolish casanova) niye lan nesi var?