şükela:  tümü | bugün
 • sapıklık değildir. fantazidir. liseli kıyafeti de giydirir, polis, hemşire, asker bilimum üniforma da giydirir. yetişkin insanların sex hayatından sanane. hatta bize ne. kimileri bundan hoşlanır, kimileri aşırı uç fantazilerden. ha liseli kıyafeti giydirip, sokakta gördüğü 18 yaş altı liseli çocukları hayal ederse sapıklıktır orası ayrı.
 • sağlıklı ve ahlaklı erkektir. 18 yaş kuralı, bu yaştan küçük olan kimselerin cinsel birlikteliğe duygusal anlamda hazır olmadıkları kabulü doğrultusunda vardır. 15 yaşında bir kız da halihazırda olgun bir erkek tarafından seksi bulunabilecek özelliklere sahip olabilir. fakat bu, o erkeğin bahsi geçen kız ile seks yapabilmesi için yeterli değildir. kişilerin kendi sınırlarını sağlıklı olarak çizebilecekleri yaş 18 olarak belirlenmiştir. dolayısıyla, kızlar veya erkekler 18 yaşlarına kadar cinsiyetsiz ve arzulanamaz, 18 yaşına bastıkları an çatır çatır seks yapabilen varlıklara dönüşür yanılgısı, bu tarz lise eteği içeren fantazileri yanlış bir şey veya riyakarlık olarak değerlendirmeye sebep olur. bu bağlamda, bir çiftin cinsel hayatlarını lise eteği ile canlandırmalarında bir problem yoktur.
 • başkalarının yataklarını merak edenler kendi yataklarında mutsuz olanlardır.

  ülkede herkes kendi hayatına baksa, diğerlerinin hayatlarına tebelleş olmasa sorunların yarısı ortadan kalacak.
 • konu liseli değildir. karısını öyle bir etekle görerek sevişmek, cinsel hayatlarına renk katmak istemiştir. muhtemelen yılda 1-2 defa ancak kullanacaktır. sonrası outdoor olur, yatağa bağlamak olur vesaire.

  bırakın eşler cinsel fantazilerini istedikleri gibi yaşasın kimseye bir zararları olmaz. o fantaziyi yapıyor diye lise kapısında bekleyeceğini mi sanıyorsunuz?
 • (bkz: foolish casanova) niye lan nesi var?
 • "25 - 30 yaşındaki kadına liseli kıyafeti giydirerek sevişen adama takılacağınıza 11 - 12 yaşındaki kızları koca kadın gibi çarşafa sokup da "karı" diye yatağına alan sapıklara takılın amk." dedirten adamdır.
 • endustri meslek lisesi okumus adamdir. yuksek ihtimalle motor bolumu.
 • ayrıca üniforma armasında hamdullah suphi ismini gördükçe daha da azan erkektir.

  fantezinizi...
 • git ötede kas duyarını. başka duyar kasacak bir şey bulamadın mı? gerizekalı.

  tanım: normal erkektir, yatak odasına renk getirmeye çalışıyordur, hatta normali de geçtim, örnek erkektir. yatakta sıkıcı olmak evliliği bitirir, bu tarz fantaziler seksi canlandırır.

  pedofili pedofili diye ağlayan gerizekalılara soruyorum:

  16 yaşında bir gençle 17 yaşındaki bir gencin çıkması normal mi?
  bu gençler 1 yıl sonra hala çıkmaya devam ediyorlarsa normal mi?
  30 yaşındaki bir kadının, göz koyduğu bir erkeği 18 yaşına bastığı gün yatağına alması normal midir, pedofili mi?

  bence siz pedofiliyi bilmiyorsunuz. 18 yaşına bastıktan sonra 8 zenciyle grup yapabilir ama 18'e 1 gün kaldıysa pür olmalıdır, kimse dokunmamış olmalıdır diye düşünüyorsunuz, ama gerçek hayat böyle çalışmıyor. seksi gözüken ve gelişimini tamamlamış bir 17 yaşındaki gence şehvet duymak normaldir, çocuğa şehvet duymak anormaldir, sadece yasalar "minimum 18 arkadaşım, gelişim melişim anlamam ölçemem ben" dediği için yaş sınırı var.
 • eğitimdeki gelişmeleri takip etmeyen erkektir. lisede serbest kıyafete geçileli çok oldu. ha bazı okullarda aile birliği kararıyla üniforma giyilebiliyor ama çok az okuldadır. bence daha güncel fanteziler bulmalı.