şükela:  tümü | bugün
  • iste bu sebeple onun gomleklerini utulemiyorum... cunku erkeklerin hepsi serefsiz.
    -gulucuk de gulucuk-

saka bir yana karikaturu bilem var:
    -nazan, ben yapamıcam.
    -hayırdır?
    -simdi gomlegimi cıkartırken fark ettim. karım canımı acıtmasın diye etiketini kesmis. ben boyle bir kadını aldatamam. hıckıra hıckıra aglıcam galiba. offf.
    -evet, fark ettim. sesin de catallastı zati.

yapılmayası eylem.
    yapmayın.
  • (bkz: karaktersizlik)

bu tür insanlar ne sevmeyi ne de sevilmeyi hak etmiyor, anladığınız anda atın çöpe gitsin.
  • suratına ütü basılası adam. mümkünse 7,5-8 bar basınçlı ütü olsun. yine de bana uymayın, insan sayarlar ceza alırsınız üstüne bir de.
  • küfür anlamında söylemiyorum. yabancılarda nasıl onur yapısı varsa bizdeki karşılığı da şereftir. bu yapılan da (bkz: şerefsizlik)'tir.
  • ara ara aldatma konulu muhabbetlerde tekrarladığım söz. cidden adiliğin üst basamaklarındadır yapan abiler. tabii sevgilisinin-kocasının aldığı cep telefonuyla sevgilisiyle msjlaşan abla yok mu? var .
  • karaktersiz adamdır.
  • kocasinin verdigi parayi sevgilisiyle tatilde harcayan kadinin muadilidir.

bir gun ajitasyondan vefat edeceksiniz.
  • yavşağın önde gideni bayrak taşıyanı haysiyetsizliğin önde gelen ismi iki yüzlünün bir numarası karaktersizliğin kitabını yazan döl ziyanıdır.
  • böyle bir şeyi hiç düşünmemiş adam olabilir. yani sonuçta ince bir düşünce bu, herkese nasip olmaz.