• (bkz: karaktersizlik)

bu tür insanlar ne sevmeyi ne de sevilmeyi hak etmiyor, anladığınız anda atın çöpe gitsin.
  • suratına ütü basılası adam. mümkünse 7,5-8 bar basınçlı ütü olsun. yine de bana uymayın, insan sayarlar ceza alırsınız üstüne bir de.
  • küfür anlamında söylemiyorum. yabancılarda nasıl onur yapısı varsa bizdeki karşılığı da şereftir. bu yapılan da (bkz: şerefsizlik)'tir.
  • ara ara aldatma konulu muhabbetlerde tekrarladığım söz. cidden adiliğin üst basamaklarındadır yapan abiler. tabii sevgilisinin-kocasının aldığı cep telefonuyla sevgilisiyle msjlaşan abla yok mu? var .
  • kocasinin verdigi parayi sevgilisiyle tatilde harcayan kadinin muadilidir.

bir gun ajitasyondan vefat edeceksiniz.
  • böyle bir şeyi hiç düşünmemiş adam olabilir. yani sonuçta ince bir düşünce bu, herkese nasip olmaz.
  • eşinin onu ütü işlerini yapacak kadar sevmesine karşın karısını aldatan, karaktersiz düşüncesiz insandır. aman dikkat lüzumsuz vakit kaybı ve hayal kırıklığı oluşturur.
  • ///aklımdan geçen balonu(kısık sesle): adam evliliğini daha çekilir hale getirerek kurtarmak için mücadele ediyor, ilişki terapistine gitseler o da üstü kapalı olarak; erkek doğası, tek çocukmuş garibim, değişiklik ihtiyacı falan diyecek. adam bir de iç güveysi ise boşanması demek, sevgiliyi de kaybetmesi demek. acıdım şimdi"///
    söylediğim(yüksek sesle):
    "boşayın ve donuna kadar alın, ütücü tutacağına evlenen bu mallar yüzünden mutsuz kadınlar ve parçalanmış ailelerin ilgilenmediği çocuklar ile dolu ortalık. acımayın, yoksa acınacak duruma düşersiniz."
    tanım: erkek doğası açısından problemli bir yanı görünmeyen adamdır. evlilik insanoğlunun karanlık geçmişinin en önemli parçası olan anaerkil dönemlerden kalma bir koca karı icadıdır.
  • "karısının ütülediği gömlekle sevgiliye giden oç"
hesabın var mı? giriş yap