1537 entry daha
  • oncelikle isveren panelinde hangi firmaya basvurdugunuzu goren sitedir. soyle bi animi anlatayim da biraz gulelim;

uretim muhendisi olarak bi fabrikaya basvurdum. genel mudur, 2 muhendis bir de ben. adam eline kagidi aldi. dedi ki " ya bisey dicem gecenin 2 sinde(bak saatine kadar biliyor adam!) bi fabrikaya uretim muduru olarak basvurmussun o nerden cikti? " basladik gulmeye amk. kiddo bide dalga gecmez mi " bence sen icmissin disarda gece eve gelincede is basvurularina bakip basvurmussun " basladik yine gulmeye amk. bende dedim dalginligima gelmis herhalde. cok sekme aciyorum araya kaynamis falan dedim. bu da boyle bir animdir

herneyse, 6 ayda 4 is gorusmesine gittim. ama gercekten piyasa cok bozuk. bu arada bende duydum adamlarin calisana ihtiyac duymayip oylesine ilan actiklari dogruymus sehir efsanesi degilmis. 2 arkadasim soyledi bugun. bizde ne umutlarla basvuruyoruz amk muhendis pozisyonlarina. adamlar megerse oylesine aciyormus. bu arada birsey daha duydum suan piyasa cok kotu oldugundan herkes 2019 marti bekliyormus. faizler duscek miymis neymis. artik ne kadar dogruysa...

bugunlerde inaniyorum ama is bulacam bu siteden. yuzumuzu kara cikartta bi sike yara artik be... issizlikten cildircam az kaldi
  • işveren panelinde sadece o firmaya ait başvuruların gözüktüğü sitedir.
  • linkedin ile tanıştıktan sonra hiç kullanmadığım hede.
659 entry daha
hesabın var mı? giriş yap