şükela:  tümü | bugün
17 entry daha
  • deveye hendek atlatmak bundan kolaydir..
  • cem yılmazin da dedigi gibi marketten alinan yemek kitabinin yanindaki kariyer gelisim kitabindan medet ummak gibidir.
  • mesleğinize ve yetkinliğinize göre gayet mümkündür.
  • iyi firma eleman aramaz mantığından yola çıkarak ilan sahibi firmaların pek çalışan dostu olmadığını düşündüğüm oluşum.
  • benim gibi mezun olduktan sonra hiç çalışmamış ve 7 senedir kira + faiz yiyorsanız imkansız ötesidir.
  • üstteki bir yazarın dediği gibi gayet mümkündür.
  • profesyonel iş arayıcısı olarak mümkün olduğunu gördüm. ilk başta şaşırmıştım ama oluyor. tabi benim deneyim 10 yılı geçti. yenibir iş ve kariyerden buldum işlerimi. başvurun kaybedeceğiniz bir şey yok. işsizlik zordur, zulümdür ama illaki bir yerden çağırıyorlar. gençlere tavsiyem maaşı düşükte olsa bir yerden başlamak. sabırlar diliyorum tüm işsiz suserlere.
  • çoğu şirketin reklam amaçlı ilan koyduğunu düşündüğüm kariyer şeysi. bu dediğimi kanıtlamak isteyen senior yazılımcılar test edebilir. rastgele 50 firmaya başvurun 2 tanesi bile dönerse tamam bu sistem kullanışlı diyebiliriz.

edit: kariyer.net sitesinin kendisiyle alakalı durumlar değil bunlar. kariyer.net ux açısından çok başarılı buluyorum bahsi geçen konu ik ve şirketlerin görgüsüzlüğü geri dönüş yapmama konusundaki nezaketsizliği.
  • 10 küsür senede 5 kezden fazla yaptığım eylem. aynı işi yapacak milyonlarca rakibiniz ve sizi onlardan ayıracak hiçbir özelliğiniz yoksa suç bu sitede değil.
  • sektöre göre geri dönüşün farklı olduğunu düşündüğüm olay. son beş işimin dördünü bu siteden buldum ve evet turizmciyim.
217 entry daha