şükela:  tümü | bugün
  • evde kalmış olma olasılığı yüksek torpilli yazar.
  • part time ev kızıdır sorun yok
  • hoşgelmiş bir adet daha 8284ler tayfası üyesi. hayır ne garibime gidiyor biliyor musunuz sayın yazar, siz daha önceden ssg nin böyle bir atraksiyona gireceğini biliyor veya tahmin falan mı ediyordunuz da hepinizin mahlasın sonu kiz, kizi, kadın, dişi, hatun.. gibi net ve belirgin bir biçimde ayarlanmış?
  • esra erol'a gitmesi gereken yazar. öptüm seni canım benim . allah acil şifalar versin.
  • medeni cesaretiyle beni kendisine hayran bırakmış, biricik arkadaşım. severiz kendisini.
  • karakteri ile kendisiyle arkadaş olmanın çok doğru bir seçim olduğunu gösteren ev kızıdır.
  • deli gibi çalışıp 55 alan insan
    akıllı olup aklını başına da alabilirdi oysa ki :))
  • abartmıyorum, dünyanın en iyi insanlarından. kendisinden yüzlerce km uzakta birisinin dertlerini seve seve dinleyen, "aman banane canım" demek yerine yardımcı olmaya çalışan biricik badim.

hep mutlu olsun canım benim.
  • batı'da büyümesine rağmen türkleşmemiş, ne olduğunu bilen kürtlerdendir. bu nedenle benim nazarımda saygıdeğerdir. arada sanki akp'ye yakınmış gibi görünüyor, ama onu da aşacağız umarım. :p

ayrıca çok matraktır, muhabbeti gayet iyidir. başarılarının devamını diliyorum.*
  • mesaj almaya kapalı suser, ama yine mesajla soru da soran suser, hadi hayırlısı...