• cem yılmazlı doritos alaturka reklamlarının döndüğü zamanlar.

dilime de; senin bir cipsten beklentin nedir lafı dolanmış.

bakkala cips ve kola almaya çıktım hazır alaturka almışım, cipsi elime alıp tezgaha hafiften fırlattım;

burhan abi senin bir cipsten beklentin nedir?
    - bir milyon yediyüz elli.
  • yer; antalya deepo alışveriş merkezinde mudo mağazası

aradağını bulamayan kız : pardon siz çalışıyormusunuz?
    boş boş gezinen mkk : çalışıyorum ama burda değil! (budur)
    karizmatik cevabın etkisindeki kız : :) güzel soru oldu
    karizmatik cevabın etkisindeki kızın annesi : ne sorusu çok güzel cevap oldu asıl (tezgahın arkasından doğrulup gülümseyerek)
    boş boş gezinmeye devam edecek mkk : size kolay gelsin. (sen nerden çıktın teyze yaa)
  • ortamda bir lavuk, bu lavugun yazmaya calistigi hatun kisi ve bizim bi arkdas varken, lavuk kardes komiklik yapmaya calismaktadir:

l: niye sigara iciyosun, bak cinsel gucunu azaltir. ahahahahaha
    bba: bende cok fazla, azalsin diye iciorum zaten, bi sakatlik cikmasin diye.
    l: ahahahah... boghuhuuu...
  • fi tarihinde babayla düğüne gidilmiştir. düğünde, şu anda sözlükte yazar olan arkadaşımın babasıyla karşılaşılır ve hemen oracıkta ikisini tanıştırırım.

bunlar sohbet etmeye başladılar, ülkeyi kurtardılar, fatih terim'i milli takımdan kovdular...

gel zaman git zaman konu çocuklara geldi.

babam: b
    arkadaşımın babası: f

f: oğlum diye söylemiyorum ama blabla çok iyi bir çocuktur, yani nerdeyse mükemmel diyebilirim onun için
    b: öyle olmasa olum onunla arkadaşlık yapmaz zaten
  • mutu* dersinde yapılan kazandibi tatlılarına not verirken;

+ oğlum ben sana böyle mi gösterdim? altı bembeyaz bunun!
    - ben asla yakmam!
  • -gmail'de tüm ekleri indir kısmı var, neden tek tek indirmekle uğraşıyorsun???
    -uğraşırken düşünüyorum.
  • bu da doktora başvurusuna alınan kabulün ardından okula atılan cevap*:

"while your program is extremely strong and will doubtlessly produce many fine graduates, you must realize that the number of excellent graduate programs that have admitted me far exceed the number i can attend. this is in no way a reflection upon your program's continuing ability to educate leaders in this field, and i wish you luck with your recruiting this year.

condolences,

x"

*
  • the last kiss filminden geliyor:

anna*: what would you do if i died? (ben ölsem ne yaparsın?)
    stephen*: iron my dark suit. (siyah takımımı ütülerim.)
  • - seni seviyorum...
    - teşekkür ederim.
  • +abi yapma gözünü seviyim. bu zorlu yolda tek başına nasıl gidersin
    -soğukkanlılıkla
hesabın var mı? giriş yap