• transfermakt verilerine gore wilfried zaha'ya nazaran skor katkisi daha fazla olan lyon'lu kanat oyuncusu. market degeri 8 milyon euro civari gorunmekte. yildizim, dunyalari ben yarattim, en iyisiyim modunda bir adam degil zaha gibi. zaha'ya esek yukuyle para gommektense makul bir bonservis (3-5 milyon euro) ve makul bir maas ile fenerbahce'ye gelebilir. kalcali bir futbolcu. mamadou niang havasi aliyorum kendisinden. hem sag kanat hem sol kanat oynayabiliyor. ryan kent ile birlikte donusumlu olarak kanatlari kullanabilirler. bakalim neler olacak. ayriyetten, zaha'ya gomulecek 3 yila yayilmis maas ve imza parasiyla birlikte ortaya cikacak devasa para iyi bir orta saha transferi icin kullanilabilinir. fenerbahce salih ozcan'i bitirebilirse (zor bir transfer bence) buyuk is basarir. bakalim neler olacak.
  • sol acikta;
    tadic
    kent
    ferdi
    lincoln
    king

oynayabilirken uzerine 31 yasina girecek ekambiyi almak tam ali koc isi bravo tebrikler. kale, önlibero ve sağ kanat eror verirken yama paralari sol kanata. bravo başkan!!
  • zaha gs olayı yokken kendisini zaha'nın yerine tercih edeceğimi yazmıştım. (bkz: #154807391). yine aynı fikirdeyim, iyi futbolcu faydalı olur ama geniş resme bakınca fikrimi değiştirdim, ne gerek var diyorum. asıl mevkisi sol ön olan tadic ve kent var takımda. hatta gitmeyecek de king var. zorda kalsan ferdi oynar, bats bile oynar. bu adamı alırsan ya yedek kalacak, yada kendisi veya tadic alışık olmadığı bir yerde oynayacak. sağ önde oynasa mesela ekambi çok isterim alınmasını 400 küsur maçlık kariyerinde sadece 18 maç oynamış sağ kanatta. fuzuli bir transfer olacak, boşuna şişkinlik yaratacak gibi.

mevcut adaylar içinde ilk tercihim cengiz benim ama eğer pahalı geliyorsa, ekambi tarzı sol ayaklı sağ açık kanat forvet alınmalı. geçen sene başakşehir'e kiralık gelen bertrand troere mesela o profile uygun adam ama çok düşüşte. o tarz ama kaliteli nokta bir adam bulunmalı.
  • tam diyorum ki lan acaba bu sefer nokta atış mi atıyor ali koç diyorum, ali koç da ordan "no father noooo" diye sesleniyor. oğlum siz salak misiniz lan? rennes için tam fırsat transferi onlar neden almıyor da biz tadic, kent ve king varken bunu alıyoruz?

yok abi bu adam gitmeden bize rahat yok. ardadan gelen 5 lira bile bu adama giderse vah halimize. bir kere adam rennes gibi kontra ve atletik hücum yapan takımların oyuncusu. topu uzun durterek oynuyor. sivasa karşı nereye durteceksin topu? ya hiç mi çalışmıyor kafa ya siz bu transferlerden para mı alıyorsunuz ne yapıyorsunuz?
  • bir sabirem elte mbanko değildir ama yine de fena forvet değildir.
  • şaka gibi planlama amk ya. yine bizi sevindirerek başlayan ama sonra fabrika ayarlarına dönen bir yönetimin son icraatı. olum bu takım son 10 yıldır ne çektiyse futbolcuların mevkilerini değiştirmeye çalışmaktan çekti. sırf bu toko geldi diye en verimli yeri sol kanat olan tadici 10 numarada kullanacak yüksek ihtimal hoca. zaten 8 numara diye alıp yıllardır sağ kenarda oynattigimiz bir irfan var. amk kimse çıkıp da demiyor ki aga bu adamın mevkisi orta saha neden hazırlık maçında dahi denemiyorsunuz şu adamı 8 numarada diye. bakalim daha ne saçma sapan hamleler göreceğiz.
  • yönetim yine bir şeyleri beceremedi adamların elde kalmış futbolcusunu getiriyor. elden çıkarmak için uğraşacağımız yeni bir transfer hatası olacak. o kadar satış yaptık bize böyle adamlar izlettirecekler hala. king daha iyi futbolcu bundan, şimdi de kingi satmaya çalışacağız.

üstelik gördük ki tadic solda çok daha etkili. bu yüzden nerden baksan saçma bir transfer.
  • yaklaşık 5 dakikadır emenike'den daha iyi olan özelliğini bulmaya çalışıyorum. emenike'nin bundan fazlası var eksiği yok.

futbolcu olduğu iddia edilen forvet.
  • fenerbahce hucum hattindaki eksik halka bu tip istikrarli bir kanat skoreri.

kap getir dakika dusunme. hatta bana kalirsa bir degil iki net oyuncu lazim bu vasifta eger rossi gidecekse. ekambi'yi cek, daha iyisini getirebiliyorsan yine getir.
  • 20 m euro ya villarreal e transfer olan fransa doğumlu kamerunlu forvet. bu transfere kadar ismini duymamıştım fransa ligini takip etmediğimden dolayı. youtube tan birkaç videosunu izledim. şahsi kanaatim pek iş yapmayacağından yana, birkaç sene sonra villarreal yarı parasına satsa iyidir.
hesabın var mı? giriş yap