şükela:  tümü | bugün
 • bugün yayına başlayan super fm müzik platformu
 • http://karnaval.com/ adresinde barınan büyük müzik platformu yeni birşey,radyonun görüntülüsü( şerefsizim ben düşünmüştüm..) metro fm,süper fm,joy fm,joytürk,radio mydonose gibi radyoların içinde barındığı icad ... aferim çocuklara yapmışlar...!
 • beni depresyondan kurtaran radyo kanalı. ofiste açılıyor netekim.
  ayrıca şarkıların sanatçıların adı falan yazıyor, böylelikle nakarattan söz çıkartıp googlelama dönemim de geride kaldı. oh.
  reklam olsun, alsın götürsünler istiyorum.. plaza kölelerini mutlu etsinler istiyorum.
 • dinlediğimiz şarkıyı favorilere ekleme seçeneği istediğim platform. dinliyoruz, adını görüyoruz, sonrakini görüyoruz süppper fakat bir de kenarda tutabilsek bu şarkıları çok güzel olacak.

  (bkz: burdan yetkililere sesleniyorum)
 • facebook üzerinden yorum yaparak şarkı isteyen insanların olduğu kullanışlı müzik platformu. abicim zaten elinin altında internet var, oraya şarkı adını yazana kadar yaz youtube'a fizy'e çalsın. fantezin nedir?
 • yapmış oldukları karnaval player'ı ile bünyesinde barındırdığı tüm radyoları winamp'tan dinleme seçeneğini kaldırıp durmaksızın kendi reklamlarını döndüren web sitesi. hayır yani ben mecbur muyum web'den girip sizin player'ınızdan dinlemeye, tamam player yap hobi olarak yine yap ama niye dokunuyosun insanların winamp'ına, media player'ına. radyodan soğutmasanıza insanı.

  umarım bu konuda geri dönen birileri olur, zira çok doluyum sözlük.
 • istasyon geçişlerinde 20 saniyelik reklam süresi dolmadan faaliyete geçmeyen super fm, joy fm, joy turk, metro fm, radio mydonoseradyo istasyonlarını bünyesinde barındıran internet sitesi.

  her istasyon değiştirmemde ilgililerin kulaklarını çınlatıyorum.

  ekleme: nasıl beceriyorlarsa gruptaki tüm radyolar aynı anda reklama giriyorlar. her reklam çıktığında başka kanala geçiyorum. orada da reklam olunca diğerine, orada da reklam olunca diğerine... sonunda içinde eşekler ile yapılan türlü eylemlerin geçtiği cümleler kurarak ilgili sekmeyi kapatıyorum. ve kendimi bir reklamın ortasında buluyorum. demek ki arada fark etmeden bu radyoyu yine açmışım. delirtecekler beni. ben yandım siz yanmayın. bulaşmayın.
 • (bkz: #29893344)
 • (bkz: zeplin)
  (bkz: retrotürk)
 • radyodan sonraki en büyük icat gibi iddalı bir sloganı olsa da harika bir icat. lakin şöyle bir şey var, diğer radyoda ne çalıyora bakıyorum, o da güzel bu da güzel derken şarkıdan şarkıya geçiyorum, maymun iştahıma yenik düşüyorum. sağ taraftaki google play logosunu görünce heyecanlandım lakin yakında yazısını görünce neyse diyip iç geçirdim. radyo geçişlerinde reklama falan da denk gelmedim henüz. ya kaldırdılar ya da giriş yapmadım takılıyorum diye ürkütmek istemiyor.
hesabın var mı? giriş yap