şükela:  tümü | bugün
  • ana kampusu isveç'in başkenti stockholm'de bulunan, ayrıca birçok hastane'ye sahip, ve şehrin banliyo bölgesinde de dünyanın en büyük hastanelerinden birine ve yanında devasa bir araştırma enstitüsüne sahip, bilim yuvası.

birçok türk'ün phd., post-doktora veya teknisyen göreviyle çalıştığı eğitim yuvası...

sutlu ve benim 2003'te yaz stajımızı yaptığımız yer...
  • an itibariyle kendisinden phd programına kabul mektubunu aldığım, avrupa'nın en büyük ve en iyi "tıp üniversitesi". ilim irfan yuvası.

(bkz: herşey çok güzel olacak)
  • web sayfası anadillerinde açılan gerçek üniversite. odtü web sayfası yavşaklığından sonra iyi gelir.
  • nobel tıp ödüllerini dağıtan enstitü . psikiyatri alanında bir ekoldür . fizyoloji ve sinir cerrahisinde de çok iyiler . umarım birgün burada kürsü sahibi bir akademisyen olurum .
  • bunlarda bir kutuphane var, halk ekmek gibi bilgi dagitiyorlar!
  • aldığım duyumlara göre, illallah dedirtip yaka silktiren bazı psikopat hocaları mevcutmuş*
  • avrupanın en iyi üniversitelerinden biri. tıp nobel ödülünü yan binada karar veriyorlar, şaka gibi. gel gelelim hocalar öğrencilerin anasını ağlatıyor. bugün derse 15 dk geç geldim diye 5 sayfa essay yazmam gerekiyor ptesine. sınavlarını benim diyen ceo zor yapar.

şey, ama karolinska:)