şükela:  tümü | bugün
  • yanlış bir düşünce.

var böyleleri. hatta bazıları başbakan, bakan falan olabiliyor bazı ülkelerde. bazıları da bu yüksek rütbelilerin yalakası götünün kılı olabiliyor. olmayanları da vardır mutlaka.
    bu kişilere göre; aynı evde 1 geceden uzun vakit geçiren karşı cinsten kişiler mutlaka seks yapar. bu yüzden eğer evli değilse kötü birşey yapıyorlardır. seksin nezaman kötü birşey olduğunu ise kendileri de açıklayamazlar, o başka mevzu.
    bu insan tiplerinden başbakan olanı çıkıp da, böyle yaşayanlar çok kötü, tu kaka, bana ters falan deyince yalakaları ve göt kılları çıkıp bunu savunabiliyor, örneğin gençleri korumak bu falan diyebiliyor. halbuki gençler birbirini tanımış hoşlanmış, aynı evde vakit geçirmeye karar vermişler. bu süre 1 saat de olabilir, 10 yıl da hatta ömür boyu da. iki genç de kanunen aklı başında ve kendi kararlarını verebilecek olgunlukta ise o başbakana bok yemek düşer. gençleri fuhuştan korumak için yapılması gerekenin gençleri seksten ve karşı cinsten korkutmaya çalışmak sanıyorlar yazık... halbuki genç kadınların cinselliklerini korkmadan yaşayabilmeleri teşvik edilse, bunun erkekler için olduğu kadar onlar için de bir ihtiyaç, bir hayat tecrübesi olduğu kabul edilse, seks işçiliği hizmetine yönelen erkek genç sayısı kendiliğinden düşer zaten.

allahtan biz demokratik bir ülkeyiz de bizde yok böyle şeyler. bunlar hep muz cumhuriyetinde. muza prezervatif takmaya uğraşıp asıl önemli memleket meselelerini gözden kaçırıyorlar.
  • bu aralar aşırı muzdarip olduğum olay.

2 erkek 1 kadın kalmak için 3+1 ev arıyoruz. koskoca istanbul'da ne kadar orospu çocuğu ev sahibi varsa beni buluyor. aile apartmanı burası, burda öyle şeyler olmaz diyerek ev kiralamıyorlar. bıktım hepinizden, bık-tım!