şükela:  tümü | bugün
  • muhtemelen altın madalyayı kimseyekaptırmayacağım olaydır. zira ilk aklıma gelenleri yazayım, haklı mıyım haksız mı; sen karar ver sevgili sözlük.

- arkadaşla netten tanışılmıştır. kendisi ile iligli bilgi ve malumat azdır. yapılan konuşmalar daha çok yüzeyseldir. güzel bi mekanda (kafe-restoran tarzı mekan) buluşulur. siparişler verilmiştir. hatun kişi yeşil salata ve domates soslu makarna sipariş etmişken; ben güveçte çoban kavurma ve yoğurtlu ezme sipariş ettim. mesele şu ki; o mekanın çoban kavurması enfestir. ne zaman oraya gitsem ''her zamankinden'' diyerek sipariş veririm. neyse efenim, yemekler geldi. hatunun yüzü bi ekşidi görmen lazım. meğer veganmış hatun. tabi, salatadan iki çatal almamışken kalktı gitti...

- arkadaşımın vasıtasıyla tanıştım biriyle. japon anime karakteri gibi hatun, böyle kocaman gözleri var, cici mi cici bi insan dişisi. oturduk kahve içiyoruz. birden ''xxxxxx hakkında ne düşünüyorsun'' diye sordu. sorduğu karakter de susuz sabunsuz sabahlara kadar siksem ciğerim soğumaz, öyle bi tip amk. ne düşünüyorsam onu söyledim ben de; ''şurada bi yerde karşıma çıksa sağlam bi döverim orospu çocuğunu'' dedim. kız bi kızardı, morardı ve ''ben gitmeliyim'' deyip kafede bi anda buharlaştı. arkadaşım aradı akşamına. ''oğlum kızın babasına niye orospu çocuğu dedin'' dedi...

- bi facebook grubundan biriyle tanıştım. 1-2 kez buluşma niyetindeyken olmadı bir türlü. o gün göztepe'nin atatürk stadında maçı var, hatun da aradı; ''bornovada buluşalım'' dedi. biz bornovada buluştuk, yemek yedik sonra ''sana bi sürprizim var'' deyip kızı stadyuma götürdüm. stadyum metroda inip yürüdük yani. içeri girince kızın afallamasından bi bokluk olduğu belli ama renk vermiyor. o gün de göztepenin rakibi deplasman tribününde keseke atkısı filan açtı. küfürler havada uçuştu. maç bitti, stadyumdan çıktık. hatunu sonra bi daha görmedim. facebook profilini stalklarken farkettim ki hatun kesekesporluymuş...