şükela:  tümü | bugün soru sor
 • oncelikle guzel yarinlar icin kesisilen kisinin gercekten karsi cins olduguna emin olmak gerekir. mesafe, sarhosluk, goz bozuklugu, yoldan gonullu cikmislik gibi nedenlerle bu kistasin atlanilmasi halinde kisi hatasini gotu kaybederken rektal baskinin verdigi sokla anlayabilir.
 • kesişilen kişinin gerçekten karşı cins olduğuna emin olmadan önce, etrafında bir hemcinsinizin olup olmadığına dikkat etmek, (bkz: sevgili), (bkz: koca), (bkz: abi), hem güzel yarınlar, hem de sağlıklı bir gelecek açısından doğru bir hareket olacaktır. zira böyle bir hemcinsin bulunması durumunda kişinin rektal bir baskıdan önce brutal bir tepkiyle karşılaşma ihtimali daha yüksektir.
 • yanınızda sevgili sıfatına sahip olan veya olması muhtemel olan başka bir karşı cinsin bulunmadığından emin olmak gerekir.

  bu duruma özellikle hemcinslerimin dikkat etmesini hararetle tavsiye ederim. zira isviçreli bilimadamlarının yaptığı araştırmalar sonucunda; yanında sevgilisi olduğu belli olan bir kız bulunan erkeklerin, etraftaki diğer dişilerle kesişme olasılığının, yalnız oldukları zamanlara göre %83 oranında arttığı tespit edilmiş.

  yine bu araştırmaların ortaya koyduğu verilere göre söz konusu üçüncü dişi kişilerin %79'u, o erkeğe gerçekten hoşlandıkları için değil, sevgilisiyle kavga etmesini sağlayarak kendi egolarını tatmin etmek için kesik atıyorlarmış.

  eldekini yok yere kaybetme yönünde potansiyel tehlike var yani, aman dikkat.
 • etrafta kızı-erkeği kesebilecek kişi sayısının senle beraber 2yi geçmemesi gerekir.ya odur ya sensindir.başka şansı yok malın.
 • teğet geçmemeye özen gösterin.
 • göz göze gelir gelmez ilkokul çocukları gibi aniden kafa çevirme ya da gözleri kaçırma gibi panik hallerine gerek yoktur aksine bu durum kişiyi daha da rezil eder. sanki yakalanan taraf değilmişçesine, hatta gayet normal bir objeye bakıyormuşçasına bakmaya bir iki saniye daha devam edilir, kafa sonra çevirilir. ilerleyen aşamalarda karşı tarafın tavırlarına göre hafifçe tebessüm etme durumlarına da geçilir ki gayet normal bir objesin mesajı yavaş yavaş kurban olurum seni yaradana mesajına dönüştürülsün.
 • en soldaki debriyaj, ortadaki fren, en sağdaki gaz. sağ elinizin altında bir çubuk var, el freni diyoruz, acil durumlarda onu çekin, araç durur. emniyet kemerinizi sakın çıkarmayın, en azından bir eliniz hep direksiyonda olsun. direksiyonu bırakmayın. henüz telepatik araçlar üretilmedi, araç sizin nereye ne hızla gitmek istediğinizi beyin dalgalarınızdan algılayamaz.
 • en önemlisi kesiştiğiniz kişinin yaşadığından emin olun.
  (bkz: kesişilen hatunun resim çıkması)
 • amerika'da bu bakisarak kesisme isini uygulamayin. gidin, tanisin, konusun ama uzaktan seri katiller gibi hatuna bakis atmayin. freak out oluyorlar. basiniz belaya girebilir.
 • bakislari, gozler ve gogusler arasinda dikey hareketlerle gezdirmek. bu avusturalya'da en sevdigimiz hareket.