şükela:  tümü | bugün soru sor
  • sadece ve sadece örümcek beynini koruyan kadındır. ilaç sıkın.

edit: başıma kalmış ya la.
  • terbiyesizdir.
  • çocukken bayramlarda insanı dumura uğratan olay. sırf senden büyük diye elini öpmeye kalkarsın göt gibi kalırsın. neyse ki büyüdük kiminle tokalaşacağımızı anladık.
  • göz zinası, koku alma zinası, dokunma zinası, dil atma zinası, tat alma zinası...
    (bkz: ofli hoca)
  • hesapta pozitif bilim ile uğraşan bir gerizekalıdır.
  • kesinlikle yobazdir. ama bir de su var empati. birakmak lazim inanciyla basbasa bize ne ki. herkes herkesi elestirerek nereye gidecegiz. o kaldirip sana orospuya bak herkesle tokalasiyor dese hos mu. degil. birakalim artik herkes benimsedigi inancla ideolojiyle yasasin. baris baris diye gotumuzu yirtiyoruz her gun. hani nerde baris. birinin tangasina oburunun kara carsafina kufrederek mi baris. sana bana yobaz ama kendi cevresine dogru o insan senin benim ona kaybetmis insan olarak goruldugumuz kadar. demokrasi diyoruz ana avrat sovuyoruz. ne diyor demokrasi; baskalarinin ozgurluklerini engellemedikce ozgursun demiyor mu. ee size ne kardesim o zaman. sana giren cikan ne. sen gotunu acip gezerken ona giren cikan ne.
  • namahrem kavramı olan kadındır.
  • psikolojik sorunları olan kadındır. artniyetlidir.
  • el uzatılmasa, muhatap alınmasa bu kez "beni öteki olarak görüyorlar" demesi muhtemel. demiyorsa sorun yok ama diyorsa, diyen türdense onu tanımlamak için şöyle de bir söz var:
    (bkz: ne emmeye ne gömmeye gelmek)

şöyle bir terbiyesizlik olabilir mi:
    http://gecmisgazete.com/…i_havada_kaldi&icerik=1063

böyle bir hassasiyetin varsa ya oraya hiç çıkmayacaksın ya da çıkmadan evvel durumu dekana bildireceksin ki hassasiyetine göre davranılsın değil mi? o adam da yunan başbakanının emine erdoğan'ı öptüğü gibi öpüverse seni birden, halin nice olur hiç düşündün mü? geceleri nasıl uyur, allah'ın huzuruna nasıl çıkarsın? olur şey değil.
  • asıl kirliliğin beyinlerde olduğunun anlatılması gereken ancak anlatılsada bir işe yaramayacağı için direkt allah'a havale edilmesi geren kadın modelidir. bi siz müslümansıznız zaten...