şükela:  tümü | bugün soru sor
  • iş yapmayıp/işe yaramayıp "ayhh çok meşgulum şekerim" kafası yaşamaları.

bebeem kafanız çok mu güzel?
  • klişe ve alıntı olacak ama;

sizi siz yapan özelliklere aşık olup, sonra bunları elinizden almaya çalışması.

defalarca yaşanmıştır.
  • yenmiş tırnak veya tipsiz el ve ayak.
  • benim yanımda olmaması. çok saçma abi, niye benim yanımda değil yani, neden neden?
  • babet giymesi.
  • kendini oldugundan farkli gostermeye calismak. kizlarin genelinde var bu . fakirse zengin gibi , salaksa zeki gibi , duygusalsa duygsuz gibi gorunmeye calisiyorlar. ancak dogal olmaya gelemiyolar. bunu neden yapiyolar pek bi fikrim yok ama belki de kendi ozbenliklerine guvenmiyorlar yaratildiklari gibi davrandiklarinda itici olacaklarini düşünüyorlar. halbuki en kolayi dogal olmak . dogal olsalar aslinda onlarin oz benligini sevecek insani arasalar ne mukemmel olacak
  • her boku büyütmesi. misal kız arkadaşım. bütün kötülüklerin kendi başına geldiğini sanıyor. velinin biri okulda şikayet etmiş bunu. zırıl zırıl ağladı kaç gündür. bana soruşturmaya müfettiş geldi. adam ağzıma
    sıçtı. gık demedim. alıştırdıkça kuduruyor beyler. her derdi dinleyip şımartmayın. şimdi whatsapptan yazıyor cevap vermiyorum.
  • 4-4-2 sistemini sevmemesi. ^^
  • başkasını sevmesi. benim için gayet tahammül edilemez bir durum mesela.
  • kendini nimetten sayması. ayrıca sizi sürekli kontrol altına alma takıntısı.