şükela:  tümü | bugün
  • çok büyük gelişme, inovasyonun insanlığa bu kadar anlamlı bir ürüne katkı sağlaması da bi o kadar sevindirici.

ben icattan ziyade verilen mesaja hayran kaldım.

--- spoiler ---

arjantin merkezli seks oyuncakları üreten bir firma, kullanmak için dört el gerektiren bir prezervatif geliştirdi. şirket, bu prezervatif ile cinsellikte rızanın önemine dikkat çekmek istediğini açıkladı. prezervatif kutusunun üzerinde sekiz düğme bulunuyor ve kutuyu açmak için hepsine sırayla basmak gerekiyor.

--- spoiler ---

kaynak

edit: insan hayvansa tutar paketi yırtar atar inovasyon buna ne yapsın amk (bkz: swh) verilen mesaja odaklanın boşverin gerisini.
  • guzel bir mesaj olmakla beraber pratikte hicbir ise yaramayacak olan seydir. tecavuz taraflardan birisinin rizasini cektigi andan itibaren baslar. prezervatifin iki kisi tarafindan acilmasi ya da takilmasi onemsizdir.

dahasi bunun "kutuyu beraber actiydik, rizasi dahilinde iliskiye girdik" diye tecavuz suclamalarina karsi kanit olarak da kullanilma ihtimali var. gecmiste "dar kot giyiyordu, rizasi olmadan tek basina o kotu cikaramazdim" tarzindaki savunmalarin kabul edildigini hatirlayin.
  • karşılıklı rıza deyince gözümün önüne birbirlerine 30 santim mesafeden bakan iki tane dayı geldi. türkçe ismi bu olmasa iyi olur.
  • tek elle açma challenge videoları gelmezse ben de birşey bilmiyorum.

sanki kulağımda çınladı
    arkadaşlar kanalıma hoşgeldiniz bugün size tek elle bla bla.