şükela:  tümü | bugün
 • karşıya geçen iki çocuğu görmemesine imkan yok.fren yapmak yerine aksine gaz veriyor.ara gazını fren gibi kullanmak istemişse bile bunun işe yaramayacağını,o mesafeden gelen birinin tahmin etmesi gerekirdi.umarım ufaklık iyidir ve umarım hak ettiği cezayı alır.
  video linki,

  edit:olayın olduğu yerin bursa/yıldırım eğitim mahallesi olduğu söyleniyor.
 • nasıl yayalar var , yayalar her önüne gelen yerden geçemez.
  hız yaparak ve kaçarak suç işlemiş motorcu.
 • yayaya yol vermemek için gazı köklemiş -ülkede bunlardan çok var-, sonra da el kadar çocuğa çarpıp kaçmış şerefsiz, adi, orospu çocuğu (senin yetiştiren ailenin değerlerini sikiim) sürücü.

  en kısa zamanda adalete hesap versin diyecem de çocuk öldü ya da sakat kaldıysa bu köpek 10 yıl içerde yatsa nolur yatmasa nolur. bu kişinin hapiste tutulup ayrıca ömür boyunca çalıştırılıp tüm geliriyle bu çocuğa veya ailesine baktırılması lazım. batsın bu dünya.
 • motorunu bırakamaz şimdi bu, o yüzden çıktığı yere motoruyla beraber sokulması gereken orospu çocuğu iceren videodur.
 • iki ihtimal görüyorum.

  1: duramayacağını veyahut şöyle diyelim; fren yapsa bile tekerlerin kitleneceğini anlayınca gaza yüklendi ve bu sayede çocuklara çarpmadan geçebileceğini düşündü. ki, bu tarz bir hamle bazı durumlarda olası kazayı önler.

  2: çocukların onu gördüğü halde yola atlamasına kızdı ve kasıtlı olarak çocuklara yol vermemek için gaza yüklendi. ki, bence durum bunu gösteriyor.

  her iki ihtimalde de motorcu hatalı. zira gaza yüklenmeden önce de oldukça süratli ve üstüne üstlük çarptıktan sonra kaçmış. kalabalık yerlerde, sokak aralarında hız kurallarına uymayan tüm insan artıklarının amk.
 • bariz şekilde hatalı olan motorcudur.

  rahat 70 km/s bir hız var. çocuklardan biraz büyük olanı geçeriz diye düşünmüş son anda geri adım atmış ama diğer çocuk 2 adım daha atmış ve motor çarpmış. evet çocuklar daha dikkatli olabilirdi fakat adı üstünde çocuk o hızla gelen bir araç/motor için hesaplama yapamamış olmaları normal. üstüne motorcu kaçmış, daha ne denebilir ki?
 • burada küfretmek boş iş.
  eninde sonunda kim olduğu bulunacaktır, bulunduğunda dişleri sökülüp götüne monte edilmelidir. küfretmekten daha etkili.
 • çocuklar panikle zaten hızlı gelen motorun tam önüne koşmuşlar. o kısacık mesafede fren yapsa da çok bişey değişmezdi ya da kendisi de takla atardı (baştan yavaş gitmeliydi yani). muhtemelen refleksle sağa kırıp gaz verip çarpmadan geçeyim diye düşündü. burada çocuklarda da büyük hata var. tabii ki motorcu kaçıp giderek olaydaki en haksız kişi durumuna düştü.
 • bir adet oç motorcu içeren video. hani motorcuya hak verilebilecek en ufak bir durum bile yok. o derece bariz bir suç. adam aşırı hız yapıyor ufacık yolda.
 • çığlıklar hala kulağımda. allah seni ıslah etsin şerefsiz.