• karşıyaka'da yaşıyorsanız tavsiyem asla gitmemenizdir. gerçekten sağlıkla alakası olmayan, gözünü para bürümüş doktorlar çalışır ve yaşa başa bakmadan insanlara direk olarak ameliyat önerir.

özellikle bugün eşimin başına geleni anlatayım.

çalışan olarak gidip 32 liraya muayene oluyorsunuz. lens kullanmak istiyorum ona göre reçete yazın dediğinizde bunun için makineye girmeniz gerek ücreti 29 lira diyorlar. hadi ona da girdik, bu defa şimdi sizin numaranıza özel bir kontakt lens getiricez, ürün gelince sizi arıcaz sizde onu takıp 1 saat dolaşacaksınız uyup uymadığını anlıycaz diyorlar. fiyat? 100 lira. yani bi lens takmanın size maliyeti 161 lira.

bunun üzerine yıllardır gittiğim net göz ü aradım.biliyorsunuz aynı yol üzerinde atakent tarafındaki net göz. lens e dönmek isityorum nasıl yapıcaz dedim.

32 lira muayene parası dediler. lens muayenesi için nasıl olucak dedim. o işlem zaten normal göz muayenesinin içinde dediler. süreç nasıl işliycez diyince, siz lens kullanmak istediğinizi doktorunuza söylerseniz size ona göre 1 ay kullanımlık bir kontakt lens vericek. ücreti 10-20 lira arasında değişiyor. isterseniz almayabailirsiniz gidip dışardan da alabilirsiniz.

dediler.

olaydan anlaşılabileceği gibi özel karşıyaka göz hastanesinin tek derdi para. gitmeyiniz uyarınız insanları. bende salaklık edip evime çok yakın diye gittim, sabah sabah sinirlendim.
  • 2018 yılı muayene fiyatı 55 tl'dir.
    devlet hastanelerinden pek bir farkı olmayan hastanedir.
hesabın var mı? giriş yap