şükela:  tümü | bugün soru sor
  • kış sporları ağırlıklı spor mağazası. çeşitli şehirlerde mağazaları var. http://www.karspor.com/
  • normal fiyatlara aldanmayın, ürün alırken "bana daha önce %15 indirim yapılmıştı, bu ürüne de yapabilir misiniz?" diye sorduğunuz taktirde indirimi anında uyguluyorlar. zaten satış fiyatları %15 indirimli fiyatlarına tekabül etmesi gerekirken bir de fahiş fiyattan bilmeyen insanların satın alması biraz abes kaçıyor. yine de tercih edilecek outdoor ürünü olarak en iyi yerdir.
  • northface urunleri 1e alip 3 satan, ama en azindan 1 sezon geriden bol cesit bulunduran magaza.
  • doğrusunun kar spor olması gereken başlık.
  • hepsiburada üzerinden indirim günlerinde goretex özellikli aldığım bot yerine, waterproof özellikli farklı bir bot göndermişler iletişim numaralarından aramama rağmen telefonlarım açılmamıştır. iş yoğunluğu sebebiyle olabileceğini düşündüğüm için whatsapp numaralarına mesaj attığım halde bana geri dönmemişlerdir. bunun üzerine gelen ürünü iade ettim fakat indirim günlerini kaçırmış bulunmaktayım ve bir sonraki indirim için belki bir yıl beklemem gerekecek. gönderemeyecekleri ürünleri indirimde gösterip insanları mağdur edebiliyor, başka firmaların satışlarına da taş koymuş oluyor bu sebeple. umarım benim alışverişim istisnadır.

tanım: özellikle internetten alışveriş yapılacaksa iki kez düşünülmesi gereken firmadır.
  • hepsiburada indirim günlerinden aldığım ürün yerine farklı bir bot gönderen sahtekar mağaza. neden sahtekar çünkü telefonla ulaşıp ürünü gönderdiğimi ve doğru ürünü göndermelerini isteğimi söyleyip anlaştık ancak ürünü göndermeyip paramı iade ettiler.
    neden çünkü 150 tl kar edeceklerini düşündüler.
    ancak müşteri kaybetmenin para kaybetmekten daha zararlı olduğunu idrak edememişler.