• aylar önce meydana gelen olay. ancak daha yeni duyuluyor. ne yazık ki fazla kişiye de ulaşamıyor. gördükçe iğreniyoruz ama gün yüzüne çıkmayan daha çok olay var.

amcası olacak orospu çocuğu "askerde olmam sebebiyle cinsleri arzularım vardı" diyerek savunma yapmış. bu olaylar ortaya çıkmasaydı ve askerlik sırasında bu kahpe evladı ölseydi şehit oldu diye üzülecektik. maalesef olayların üzeri kapatıldıkça bunlar daha rahat bir şekilde, toplum içinde gezebiliyorlar.

sağlam cezalar verin amk, amerika'daki gibi tacizcileri ifşa siteleri yapın. barınamasınlar. millet çocuğunu koruyabilsin bunlardan. ama yok, ucu farklı yerlere dokunur sonra. *

diğer acı olay ise kızın ailem beni öldürür diye korkup sinmesi. ne güzel insan yetiştiriyorsunuz...
  • çocuk, ilk tecavüz olayını 10 yaşında yaşadığını söylemiş.
    ilkokul 4 de imiş.
    toplamda 6 kişi tecavüz etmiş.
    diğer 5 kişi imam hatip ortaokulunda, kendi köylüleri...

allahınız belanızı versin.
  • hani lan amca baba yarısıydı. hani insanın kendi kanından, canından olana nefsi kabarmazdı. hiç bir şeye zerre kadar inancım kalmadı artık.

küfretmek bile insanın içini soğutmuyor artık.
  • bu itle oturup konuşsan der ki askerde dayak yedim, hayatımı siktiler. gel gör ki; ufacık bir çocuğa hiç düşünmeden acımadan tecavüz ediyor. ulan şerefsiz, o çocuğun ne suçu günahı vardı da yaktın onun tertemiz hayatını?

askerdeyken yok etmek lazım böylelerini. vur herifi yaz raporu, bırak şehit desinler. bunun gideceği cenneti sikeyim.
  • anadoluda normal gitmeyen sosyal yapı hakkında bir başyapıt

@isolde ' ye tebriklerimi, takdirlerimi iletip şapka çıkarıyorum
  • (bkz: kars)
    (bkz: imam hatip lisesi)

dev kombinasyon yine beklenen sonucu vermiş.
    edecek lanet kalmadı, helak olmayı bekliyoruz artık sanırım.
  • e ama diyanet uyarmadı mı zamanında, 3 yaşında kız çocuğunun amcasının yanında külotla gezmesi caiz değildir diye.. hayat kadınlarına hakaret etmeksizin ;
    (bkz: amca değil orospu çocuğudur)
  • güneydoğu da çalışmış biri olarak bu sadece onlarcasından biridir. o kadar çok var ki biz sadece gün yüzüne çıkanları görebiliyoruz.
  • livaneli’nin mutluluk romanını akıllara getirmiş iğrenç haber. böyle şeylerin düşündüğümüzden daha yaygın olduğu, çok daha fazlasının haberlere yansımıyor olabileceği düşüncesi içimi ürpertiyor.
  • insanın aklına küçük emrah filmleri geliyor, biz o filmler ile dalga geçtik saçma dedik aslında gerçek oluyor böyle şeyler.

filmin senaristi de türkiye'de olabilecek olayları iyi sentezlemiş ki abartıp abartıp önümüze koymuş ya da biz abarttığını düşünmüşüz.

yazık 12 yaşında bir çocuğa bunu yapanlara ve yazık rızası vardı diyenlere..yere batsın sizin insanlığınız.bazen yaratıcıya böyle zamanlarda kızıyorum neden biçare insanların, çocukların başına böyle şeyler geliyor; hepten kesti mi bizden umudunu acaba, adaleti ne zaman tecelli edecek..

edit:imla..
hesabın var mı? giriş yap