şükela:  tümü | bugün
127 entry daha
  • içler acısı bir haber. maalesef sözlük gibi kaliteli, duyarlı insanların bulunduğu bir platformda gereken ilgi alakanın gösterilmemesi üzücü. yavrucak, 3 suriyeli kardeşin saldırısına uğramış, 2 tanesi kollarından tutup diğer ikisi gözünü kör etmiş!!! maalesef bu suriyeli mülteciler sorununa gereken önlemi almayan siyasetçilerin de gözü kör olmuş!!!

bu cani yaratık kardeşler ve onları üreten anası-babası sınır dışı edilmeli. yeter artık
  • haberi okurken yüreğim dayanmadı. o 3 suriyeliye de çocuk demeye dilim varmıyor. umarım gereken çözüm bir an önce bulunur bu konu hakkında. allah o minicik yavrucağın ve ailesinin de yardımcısı olsun inşallah :(
  • halen aileleri ile birlikte sınır dışı edilmelerinin haberini beklediğim suriyelilerdir.
    suriyeliler'in içinde varsa normal insanları ve suçluları ayıramıyorsanız hiç almayacaksınız bu topraklara. bir çocuğun bütün hayatını kararttılar. nerede adalet?

ekleme: kornea ameliyatı olması gerekiyor diye okumuştum. gözünü çıkartan canavarın gözünü alsınlar bence. sonra da yallah şam'a tüm ailesiyle.
  • lütfen bu başlığı gündeme taşıyalım. canım yusuf ins tedavi olur ve acısı travması bir nebze azalır. bunu yapan caniler(çocuk diyemiyorum) de umarım aileleri ile birlikte sınır dışı edilirler. çocukken bunu yapanlar büyüyünce allah bilir neler yaparlar. ama dualarım yusufla. umarım tedavisini olur. ilerde de istediği gibi göz doktoru olur inşallah.
  • yaratık olduklarını gösterir. ayrımcılık falan demeyin. iyisinin ayrılamadığı dönemde çocuklarımıza yaklaşmalarına asla izin vermemeliyiz.
    kan dökmenin normal sayıldığı bir topluluk. insan değiller.
    ne ceza aldıkları yok ortada. niye vatandaş olarak bunlara maruz kalıyoruz? mağdur falan da değiller. fazla değil 3-4 sene sonra nurtopu gibi teröristlerimiz hazır. buna sebebiyet verenleri bu topraklar hep hatırlayacak.

not: ülkelerinin teröristleri bizim topraklarımızda parasız sağlık hizmeti alıyor ama bunların gözünü çıkardığı çocuk için para toplanılması konuşuluyor sözlükte. şaka gibi. adamları beslemek için vergi veriyoruz.
  • dehşet içinde okudum. haber
    umarım ameliyat olması ve sağlığına kavuşması için bütün imkanlar sağlanır. devletin bu çocuğa el uzatması gerekiyor.
    ulan nasıl çocuk yetiştiriyorlar, hiç mi öğretmiyorlar bu çocuklara sevgiyi saygıyı. kendileri de biliyor mudur acaba, hiç sanmam.
  • empati yeteneginiz varsa en azindan biraz up!
  • haklarında t. c. vatandaşı bir çocuk gibi işlem yapılacaktır.

şunu atlamamak lazım bu çocuklar ve aileleri t. c. kanunlarıyla büyümedi o yüzden bu kanunlarla yargılanmaya hakları yok. ülkelerin neden sınırları olur ve bu sınırlara ölümüne sahip çıkarlar sorusunun cevabıdır başımıza gelenler. zamanında saddam'dan kaçanlara açtık pkk altın yıllarını yaşadı, şimdi esad'dan kaçanlara açtık memleketin kimyası bozuldu. küresel güçlerin istediği her hamleyi yapıp bugün en yerli milli benim diyenlere inanmaya devam...
  • ne kadar arap sevici varsa...
  • üzülerek okuduğum haber. çocuğun çocuğa yaptığı en kötü şey. zavallı yusuf'un yaşadığı travmayı düşünmek bile istemiyorum..

up!!
249 entry daha