şükela:  tümü | bugün
  • bir videosunda 112'yi arayıp boş yere meşgul etmişti mesela. millete laf sokar okumuyorsunuz, üretmiyorsunuz vs diye ama günün 4-5 saatini yutubda boş boş geçirir. o harcadığı vakte bakınca benim içim gidiyor. git bi kitap oku, bişey yap lan. gerçi yurtdışında yaşamanın yalnızlığını yaşıyor. o kısmı da anlayabiliyorum. liselilerle karı-kız muhabbeti yapmaktan öteye gitseydi keşke. o karıyı siktim, bunu siktim muhabetti yerine farklı bişeler anlatsaydı bari.
  • bence kendini dinlettirebilen hitap gücü yüksek konuşmacı bir abimizdir.
  • youtube'da eskaza karşıma çıkmış özenti bi tip. biraz cem yılmaz, biraz tolga çevik falan harmanlamış. liseli bebelere, ergen apaçi tiplere dinletiyor kendini. ben 5 dakika dayanabildim sadece.

hikaye yani.
  • şu an canlı yayınını izlediğim adam.

yen bir gezegeni keşfetmeye çalışan biri gibi, ağzım açık bakıyorum. ne insanlar var...
  • (bkz: buralar değerlenir)

1 sene sonra ekleme:
    sokaktan gecen adamdir.hayallerini gerceklestiremeyen orta yas tribi ve bunun disa yansimasi olarak hic bir siki begenmeme timinin buyuk bir parcasi.cakma ataturkcudur.bu adami bi sure takip ettim sonra anladim ne bok oldugunu.gunumuz turkiyesinde ergen kimlikli kisilerin ozenmesi normaldir cunku kendini ispat etmenin yolu icip etrafi manupule etmek olarak gorulmesi normal karsilanmaktadir.sakin ha gencler bu barzoya ozenmeyin nezaket nedir bilmez, agzina geleni soyleyen, mahalle agziyla onune her gelenden ustun oldugunu icten ice ispatlama cabasinda olan, insanlarin ufak bir hareketine gotunden kalip uyduran bu gevsek agizli adama sakin ama sakin ozenmeyiniz.
  • yayınına bağlanan millete matematik ve tarih gibi sorular sorup kendini zeki sanan klasik aşşalık insan olduğunu gösteren şahıs ve ayrıca alkolik...
  • nerde acaba diye merak ettiğim kişi , ayrıca sosyal medya hesaplarını bulamadım bilen varsa dm'den yürüsün

edit : instagram
  • bu eleman bir ara volkan keresteciler'in kanalında takılırdı oradan biliyorum bir insan ancak bu kadar boş olur.
  • ergenlere ibanını verip paralarıyla yedi-sekiz bira gömen zeki adam.