şükela:  tümü | bugün
  • bir videosunda 112'yi arayıp boş yere meşgul etmişti mesela. millete laf sokar okumuyorsunuz, üretmiyorsunuz vs diye ama günün 4-5 saatini yutubda boş boş geçirir. o harcadığı vakte bakınca benim içim gidiyor. git bi kitap oku, bişey yap lan. gerçi yurtdışında yaşamanın yalnızlığını yaşıyor. o kısmı da anlayabiliyorum. liselilerle karı-kız muhabbeti yapmaktan öteye gitseydi keşke. o karıyı siktim, bunu siktim muhabetti yerine farklı bişeler anlatsaydı bari.
  • bence kendini dinlettirebilen hitap gücü yüksek konuşmacı bir abimizdir.
  • youtube'da eskaza karşıma çıkmış özenti bi tip. biraz cem yılmaz, biraz tolga çevik falan harmanlamış. liseli bebelere, ergen apaçi tiplere dinletiyor kendini. ben 5 dakika dayanabildim sadece.

hikaye yani.
  • şu an canlı yayınını izlediğim adam.

yen bir gezegeni keşfetmeye çalışan biri gibi, ağzım açık bakıyorum. ne insanlar var...
  • ekşi'de yazılmış, hakkındaki güzellemeler üstüne arattım. şöyle bir göz gezdirdim. sözlükte bu kadar methiye düzülmüş ama kendisi acil servisi arayıp asılsız ihbar yaparak hem sistemi meşgul ederken belki kaç insanın canını yitirmesine yol açmış hem de pişkin pişkin bu yaptıklarıyla eğlenmeye devam etmiş bir adam. acaba hiç pişmanlık duydu mu bu yaptıklarının üstüne? ayrıca bu adam eğlenmeye hiç duraksamadan devam ediyor ve bu durum da adaleti bir kez daha sorgulamamıza yol açıyor. https://www.youtube.com/watch?v=cmzttkcykji

işin en ironik tarafı da bunları yapan adam kendine "the çomar savar" diye bir nick vermiş. böyle biri çomar savar oluyorsa vah vah...
  • nerde acaba diye merak ettiğim kişi , ayrıca sosyal medya hesaplarını bulamadım bilen varsa dm'den yürüsün

edit : instagram
  • an itibari ile canlı yayında patlatıyor

linkcik
  • bu eleman bir ara volkan keresteciler'in kanalında takılırdı oradan biliyorum bir insan ancak bu kadar boş olur.