şükela:  tümü | bugün soru sor
 • ekşi'de yazılmış, hakkındaki güzellemeler üstüne arattım. şöyle bir göz gezdirdim. sözlükte bu kadar methiye düzülmüş ama kendisi acil servisi arayıp asılsız ihbar yaparak hem sistemi meşgul ederken belki kaç insanın canını yitirmesine yol açmış hem de pişkin pişkin bu yaptıklarıyla eğlenmeye devam etmiş bir adam. acaba hiç pişmanlık duydu mu bu yaptıklarının üstüne? ayrıca bu adam eğlenmeye hiç duraksamadan devam ediyor ve bu durum da adaleti bir kez daha sorgulamamıza yol açıyor. https://www.youtube.com/watch?v=cmzttkcykji

  işin en ironik tarafı da bunları yapan adam kendine "the çomar savar" diye bir nick vermiş. böyle biri çomar savar oluyorsa vah vah...
 • bu eleman bir ara volkan keresteciler'in kanalında takılırdı oradan biliyorum bir insan ancak bu kadar boş olur.
 • ergenlere ibanını verip paralarıyla yedi-sekiz bira gömen zeki adam.
 • boş muhabbet ile kafa siken bir alkolik. kişiliği oturmamış ergen kitlesi de dinleyicileri. youtube önüme çıkarınca neyin nesidir bu kel diye şöyle bir baktım da rezalet. 30'unu geçmiş insanların bu hale düşmesi gerçekten trajikomik.

  alkol konusunda da şunu söyleyim. alkol, karaciğerin ve iç organların anasını sikerken fark etmezsiniz. karaciğer nakillik aşamaya gelinceye kadar belirti vermez. o aşamaya geldikten sonra da max 5 yıl ömrünüz kalmıştır. birası, rakısı, şarabı fark etmez. içki içkidir.

  yaşadık biliyoruz.
 • bir videosunda 112'yi arayıp boş yere meşgul etmişti mesela. millete laf sokar okumuyorsunuz, üretmiyorsunuz vs diye ama günün 4-5 saatini yutubda boş boş geçirir. o harcadığı vakte bakınca benim içim gidiyor. git bi kitap oku, bişey yap lan. gerçi yurtdışında yaşamanın yalnızlığını yaşıyor. o kısmı da anlayabiliyorum. liselilerle karı-kız muhabbeti yapmaktan öteye gitseydi keşke. o karıyı siktim, bunu siktim muhabetti yerine farklı bişeler anlatsaydı bari.
 • bence kendini dinlettirebilen hitap gücü yüksek konuşmacı bir abimizdir.
 • youtube'da eskaza karşıma çıkmış özenti bi tip. biraz cem yılmaz, biraz tolga çevik falan harmanlamış. liseli bebelere, ergen apaçi tiplere dinletiyor kendini. ben 5 dakika dayanabildim sadece.

  hikaye yani.
 • leş bir tip daha. bitireceğim ulan bu ergenlerden gazı alıp leş leş videolar çeken tipleri. belli bir yaşın üstünde olup ciddi ciddi bu insanı olumlu yönde eleştirebilen olabilir mi acaba? varsa şoka girerim bir güzel.
  30 yaşına gelip de yayınını açıp, kafası güzelmiş gibi ağzını yaya yaya konuşan, neredeyse çocuk denebilecek yaştaki insanları izleyip onları rencide eden tiplerin ağzına çakarlar bir tane. dayak yiyecek bir gün hıyar.

  edit: meselayani...
  bir yutub videosuna gayet dozunda bir yorum yaptım diye bunun kokuşuk kitlesinden biri böyle cevap verebiliyor... kanal sahibi, rogergcmronoc'un sevicisi falan herhalde. bu ne bağlılıktır, körü körüne, ihtiraslı...