• bence kendini dinlettirebilen hitap gücü yüksek konuşmacı bir abimizdir.
  • youtube'da eskaza karşıma çıkmış özenti bi tip. biraz cem yılmaz, biraz tolga çevik falan harmanlamış. liseli bebelere, ergen apaçi tiplere dinletiyor kendini. ben 5 dakika dayanabildim sadece.

hikaye yani.
  • şu an canlı yayınını izlediğim adam.

yen bir gezegeni keşfetmeye çalışan biri gibi, ağzım açık bakıyorum. ne insanlar var...
  • (bkz: buralar değerlenir)

1 sene sonra ekleme:
    sokaktan gecen adamdir.hayallerini gerceklestiremeyen orta yas tribi ve bunun disa yansimasi olarak hic bir siki begenmeme timinin buyuk bir parcasi.cakma ataturkcudur.bu adami bi sure takip ettim sonra anladim ne bok oldugunu.gunumuz turkiyesinde ergen kimlikli kisilerin ozenmesi normaldir cunku kendini ispat etmenin yolu icip etrafi manupule etmek olarak gorulmesi normal karsilanmaktadir.sakin ha gencler bu barzoya ozenmeyin nezaket nedir bilmez, agzina geleni soyleyen, mahalle agziyla onune her gelenden ustun oldugunu icten ice ispatlama cabasinda olan, insanlarin ufak bir hareketine gotunden kalip uyduran bu gevsek agizli adama sakin ama sakin ozenmeyiniz.
  • yayınına bağlanan millete matematik ve tarih gibi sorular sorup kendini zeki sanan klasik aşşalık insan olduğunu gösteren şahıs ve ayrıca alkolik...
  • youtubedan yayın yapmayı bırakarak 20 tl aylık aidatlı facebook grubundan yayın yapmaya başlayan ve pek dişe dokunur bir şey konuşmasa bile kendini dinletmeyi başarabilen yayıncı.
  • ergenlere ibanını verip paralarıyla yedi-sekiz bira gömen zeki adam.
  • leş bir tip daha. bitireceğim ulan bu ergenlerden gazı alıp leş leş videolar çeken tipleri. belli bir yaşın üstünde olup ciddi ciddi bu insanı olumlu yönde eleştirebilen olabilir mi acaba? varsa şoka girerim bir güzel.
    30 yaşına gelip de yayınını açıp, kafası güzelmiş gibi ağzını yaya yaya konuşan, neredeyse çocuk denebilecek yaştaki insanları izleyip onları rencide eden tiplerin ağzına çakarlar bir tane. dayak yiyecek bir gün hıyar.

edit: meselayani...
    bir yutub videosuna gayet dozunda bir yorum yaptım diye bunun kokuşuk kitlesinden biri böyle cevap verebiliyor... kanal sahibi, rogergcmronoc'un sevicisi falan herhalde. bu ne bağlılıktır, körü körüne, ihtiraslı...
  • şuan canlı yayında bi ablamıza fena halde giydiriyor ve acayip eğleniyorum. 2 bira alıyorsunuz muhabbete dahil oluyorsunuz kralsın abi devam et.
hesabın var mı? giriş yap