şükela:  tümü | bugün
 • çamdibi kartal durağı'nda bulunan kokoreççi. hürriyet'in en iyi on kokoreççi sıralamasında 3. seçilmişti.
  http://www.kartalkokorec.com/
 • beşiktaş köyiçinde konu$lanmis olan kokorecci.
  fakat genel kabul görmüs kokorecci standartlarinin biraz disindadir.

  $öyleki;

  personeli gayet güleryüzlüdür.içeri girerken balık restaurantını andıran bir " hoşgeldiniz karşılaması" yaparlar size.

  bira vardır burada.kokoreçini yerken, güzel havalarda dışarıya attıkları sandalye ve masalarda biranizi da yudumlayarak ve kokoreçinizi yiyerek beşiktaş caddelerinin o kendine has koşturmasını izleme fırsatı bulabilirsiniz.geçen gün gittiğimde pearl jam ve guns n roses çalıyorlardı.evet.arkadaki tezgahta kokoreç yapılıyor, bol acılı, biberli,domatlı.ve pearl jam çalıyor.biranızı yudumluyorsunuz,kokorecinizi ısırıyorsunuz.kokorec tezgahında çalışanların üzerinde anarşi işaretli önlükler var.tabi ki her birisi p. j. proudhon fanı anarşistler değiller.tabi ki o anarşi kartal kokorec'in kartal a'larının anarşi olarak yapılmasından kaynaklanıyor.tabi ki hedef kitlesi beşiktaş taraftarı olan ve büyüme amacında olan bir işletmenin basit bir marketing politikası olarak görülmesi sebebiyle çarşı a'sını logolarını koymaları durumu söz konusu.biliyorum evet.fakat yine de ortaya farklı bir görüntü cikmaktadir sözlük, bunu da kabul etmeliyiz sanırım.ne bileyim belki de algıda seçicilik unsuru ön plana çıkıyor.yarım kokorec 3.5 tl ayrıca.hesabınızı ödedikten sonra güzelcene uğurlanıyorsunuz.akşamları iş çıkışı yorgunluğu alması babında sokakta oturarak üç bira ve bir yarım kokoreç eşliğinde oturulabilitiesi olan yer.umarım bozmazlar.
 • bugun kokoreç+bira yapmak için uğradığımda içeride muse'den muscle museum çalmakta olduğunu duyduğum; anarşi logolu önlüklü garsonun getirdiği yarım kokoreçi acı biber turşusu ,bira , muse eşliğinde mideye indirdiğim yer.
 • çok keyifli mekandır, çalışanları güler yüzlüdür. leziz kokoreçlerinin yanında bira da sunarlar.
 • bu seneye kadar lig tv yayını varken artık olmayan mekandır. her gittiğimiz de neden kaldırdıklarını sorduğumuzda mekanın sahipleri hep farklı farklı nedenler söylediler. * müşteri kaybetmeyi göze aldılarsa da vardır bir bildikleri diye düşünüyoruz. ama giriş katında ki televizyona mekanın görüntülerini canlı olarak aktaran kamera sistemini bağlamaları pek olmamış, ben yemek yerken ya da bir şeyler içerken insanları izlemek istemiyorum be abi.
 • radioheadbanger'ın vinelarından görüp de aşırı merak ettiğim mekan. radiohead çalan bir kokoreççi. en kısa zamanda gitmek istediğim.
 • efsane kokoreççi. kokoreçini bir kenara bırakalım. ortamın sana verdiği huzur hakikaten harika.
  playlistleri ise apayrı bir güzellik. çevre esnaf kapattıktan sonra sokağa masalar atılıyor.. deep purple'dan metallica'ya, oasis'ten sex pistols'a adamlar yardırıyor..
  02:00 - 02:30'dan sonra ise ahmet kaya'ya geçiyorlar..

  haftanın 4 günü oradayım. aldığım kiloların sebebisin kartal kokoreç.
 • izmir çamdibi'ndeki versiyonu açlıktan yan masada siparişini bekleyen ablanın etli kısımlarına göz dikmeme sebep olmuş mekan. kırk beş dakikanın sonunda zor zahmet gelen siparişimin içinden çıkan uzunca saç sorulardan sorulara gark etmiştir.***
 • morrissey eşliğinde müthiş kokoreçinizi yiyip harika midye dolmaları yuvarlayacağınız ilginç kokoreççi. öte yandan ilk buluşmada partnerinizi buraya götürüp etkileyebilirsiniz, tabii sakatat seviyorsa.
  (bkz: ilişkide sakatatın yeri ve önemi)
 • izmir çamdibi'nde olanının kokoreçi inanılmaz güzel. hayatımda yediğim açık ara en iyi kokoreç burada.