şükela:  tümü | bugün
  • öncelikle merhabalar
    geçen haftasonu cumartesi günü beşiktaş-trabzonspor maçı vardı malumunuz herkes biliyordur. ben de sıkı bir trabzonspor taraftarı olarak deplasman tribününde yerimi aldım ve gırtlağım patlayana kadar canımdan çok sevdiğim takımıma destek oldum.

ilk yarı güzel bir oyun ile maçı 1-0 önde kapattık işte tam da ilk yarının son düdüğü ile beraber kale arkasında ki beşiktaşlı taraftarların bize doğru el kol ve ayak işaretleri yaptığı dikkatimi çekti 404 blokda maçı seyrederken bu hareketleri görmem ve trabzonsporlu vatansever insanların hararetli küfürlerini duymamdan sonra 406 numaralı bloğa koşar adımlarla kalabalığı yara yara yara gittim. 406-407 numaralı bloklar arasında ki tellere kadar gelmiştim tabii maçta görevli polis arkadaşlar da mevcut trabzonsporlu taraftarları uzak tutmaya çalışıyorlar... tam bu sırada bu fotoğraftaki adama benzeyen bir beşiktaşlı taraftar bize doğru ayakkabısını çıkartarak sövmeye başladı tabii ben izlemekle ve elimle 8 işareti yapmakla yetindim ara sıra el hareketi de çekmiş olabilirim deli gibi sövsem tezahürata takatim kalmazdı 45 dakika bağırmışız bir 15 dakika daha dayanamazdım...

birden ayakkabısını bize doğru sallayan taraftarın elinde tutmuş olduğu ayakkabıya gözüm takıldı aramızda yaklaşık 9-10 metre vardı fakat bir vatansever olarak görebiliyordum elindeki ayakkabı buydu "foto2" ayakkabının yanında türk bayrağı var!!! evet yanlış görmediniz ayakkabının yanında bjk logosu ve ortasında türk bayrağı mevcut! o anda kendimden geçmek suretiyle tellere koşmaya çalıştım polis engelledi... 2. yarı gene tezahürata devam.

son dakika golünün enkisinden henüz yeni çıktım ve akşam akşam aklıma geldi kartalyuvasi.com'a girip bakayım dedim ve ne göreyim ayakkabıların hepsinin yanında üstünde tabanında türk bayrağı mevcut! bir adet de terlikleri var burada görebilirsiniz "foto3" gerçekten rezalet türk bayrağı kanunu'na ve türk halkının örf-adetine aykırı olan bu ürünlerin üretimleri, dağıtımları, kullanımları derhal durdurulmalı... öncelikle eminimki mevcut olan vatansever beşiktaş taraftarlarına düşen bu görevi kendilerinin gerçekleştirmesini dilerim...
  • kardeş... aptal aptal konuşma allahını seversen... hadi canım, hadi güzelim.

t: olmayan rezalet.

kardeş... hakkaten... hadi canım.
  • okumaya üşenenler için kısaca :hamsinin teki beşiktaş ambleminin ayakkabı da olmasından rahatsız olmuş. amblemde ay yıldız varmış da bilmem neymiş.milleti gaza getirmeye çalışıyor.
  • hamsi ile nasıl kafa bulunurun cevabı.
  • trabzonsporluyum dedikten sonrasını okumam büyük aptallıktı özür dilerim kaybolan zamanım hakkını helal et
  • bi git ya! dedirten başlık. ekonomi batmış, etik değerler ayaklar altına alınmış umursamazken neymiş ayakkabının üstünde bayrak varmış. bi bitin artık ya!
  • ülkemizin en çok birlik beraberliğe ihtiyaç duyduğu bu günlerde;
    bi dittir git yaa
  • bir de bu duyar hastası gerizekalılar var tabi. bu dönem duyar kasmak için biçilmiş kaftan. canım ülkemde her çeşit mevcut.