• videonun sonlarına doğru aduket atmış bir adet doktoru içeren kavga.
  • elleri dert görmesin. tüm dr arkadaşlarımıza her zaman önerimdir. dövüş olacaksa ve bir taraf ifadesi alınıp serbest kalacaksa o siz olun.

t: içimin yağlarını eriten kavga.
  • turkiyede yasamiyorum ,iki onemli ameliyat yasadik bu yaz .ikiside beyin tumoru ameliyati ..birisi yurt disinda kocamin ameliyati. digeri babamin ameliyati.ben sadece 6 hafta ara ile yasadigim olaylari aktariyorum.ayni ameliyat ,ayni yogun bakimi tecrubesi..

edit edit edit...
    aksam eve geldim ve entryimi duzgun bir sekilde editliyorum.
    esimin ameliyati aksam 6da basladi ,saat 12de yanima ameliyattan bir doktor geldi aciklama yapti hersey yolunda diye .tumor beyninde degil beyninin disinda ,almasi cok kolay bir yer demislerdi.ameliyat uzayinca gorevliye sordum saat 10 gibi daha bitmedi diye,ameliyathaneyi arayip seni bilgilendirecegim dedi. uroloji uzmanini beklemisler ameliyat gec baslamis dedi.saat gecenin ikisinde ameliyati yapan professor yanima geldi ,adam eve gitmeden bana aciklama yapti.gorebildigim herseyi aldim,ama sabah hem ct scan hemde mrı yollayacagim emin olmak icin dedi.
    yogun bakima aldik, kocanin yanina gidebilirsin ,uyanirken seni gormek isteyebilir dedi.yogun bakimda esimin hep yanindaydim. olabilecek en basit beyin tumoru ameliyati idi bizimkisi.

babam evde dusunce hastaneye kaldirildi.babama 1 aylik omur verdiler .tumor beyninin 4te 1ini kaplamis. ve acil ameliyat olmasini soylediler .ozel hastane ,yurt disi opsiyonlari konusulmadi bile,enistem hastanede tanidigi bashekim oldugundan dolayi devlet hastanesi olsun dedi.3 kardes yurt disinda oldugumuz icin ,turkiyedeki kardesim ayarladi her seyi.ameliyat 3 saat surdu ve hemen yogun bakima aldilar babami. 3 gun yogun bakimda yalniz kaldi ve bir zahmet edip aciklama geregi duyulmadi.en son bizimkiler doktoru asansorde yakalamis ve doktorumuz zahmet edip ameliyat cok basarili gecti,hic bir sey kalmadi demis.
    babamin radiotherapy ve chemotherapy ozel bir hastanede devam ediyor.

ve ben 6 hafta arayla yasadigim bu iki ameliyatta karsilastirma yaptim...

turkiyede tip cok ileride ,doktorlar,ozelliklede cerrahlar cok daha tecrubeli ve yetenekli cunku cok daha fazla ameliyat yapiyorlar.ama keske daha fazla empati yapabilseler..
    eger insan gibi muamele istiyorsaniz ozel hastaneye gidin.devlet hastanesinde eger sizi insan yerine koymuyorlarsa dert etmeyin,sinirlenmeyin cunku turkiyede normal bir durummus bu. kufurlu mesajlardan bunu ogrendim.

edit : mesaj yoluyla kufur edenlere bil mukabele kufurlerini iade ediyorum,beni sikayet edeceklerini soyleyerek tehdit edenlerede icin ayri ayri cevap yazmiyacagim.ama kendinizi yormayin cunku turkiyede hicbir kaydim yok .beddua edenlerede beddualarini iade ediyorum.umarim ameliyathane kapilarinda iceriden haber beklediginiz zaman size insan gibi muamele gosterirler ve benim soyledigim cumleleri sizler soylemezsiniz.
  • neredeyse kendisinin iki katı cüsseye sahip olan doktora saldıran bir adet andaval içeren kavga.

lan oğlum orada güvenlik müvenlik olmasa doktor seni unufak eder haberin yok. sen dua et güvenlik müdahale ediyor.
  • eline sağlık doktorcum. en güzelini yapmışsın. millet başka şeyden anlamıyor gerçekten.
  • doktor abimizin, azgın teke hasta yakınını istavrit kılçığı gibi ayıklama olayıdır.

saygısızlık diz boyu, orada bir ton hasta var. saygı diye bir şey yok. görünene göre hayati bir şey de yok. doktor abimizin eline ve diline sağlık.
  • hekimlerin kickbox değil iletişim eğitimi almaları gerekiyor.
  • twitter da doktor dövenler haklı diye yorum atan çomarlari görünce şaşırmıyorum da ekşide de yurtdışında yaşadığını iddia edip doktor dövmenin doğru olduğunu söyleyen davarı görünce şaşırdım açıkçası
  • adamı çileden çıkartacak ne yaptılar gerçekten merak ettim, geçen bulunduğum şehirde elektrik aboneliği için gittiğimde elinde numarayör fişi olan benzer bir teyze 2-3 bayan çalışana ayrı ayrı okuma yazması olmadığını ima ederek köy otobüsüne yetişeceğim iddiasıyla sırası gelmeden işlem yaptırmak istedi, kibarca kabul etmediler, kendi sırası gelince memura numaratörü ve fişi gösterdi, belli ki gayette ne yazdığını biliyor üç kağıtçı,
hesabın var mı? giriş yap