şükela:  tümü | bugün
  • bir ekşi sözlük yazarı. hoşgelmiş. * *
  • akp'nin eski kankasi yeni gunah kecisi cemaat-fethullah iliskili haberleri ilginc bir sekilde suriye'deki operasyon haberlerinin arasina sikistiriyor. gelismeler baglaminda yazdiklarina inandiricilik konusunda bir gosterge olsun diye soyluyorum.

edit: haber aktarmadan ibaret entrylerin disinda girmis oldugu yorum iceren entryler ile yukarida ima ettigim cizgide olmadigini farkettigimi soylemem lazim. ama yine de suriye basligi altinda akp tweetleri, bir garip...
  • her gün yaptığı güzel gündem derlemeleri ile kendisine takipçi kitlesi oluşturmuş yazar.başarılarının devamını diliyoruz.
  • yazdığı fırat kalkanı operasyonu entry'leriyle adeta turn based strategy türünde bir oyunda her turn sonrası çıkan gelişmeleri izleme hissiyatı yaratıyor her bir günün sonunda. başarılarının devamını diliyoruz.
  • her sabah fırat kalkanı operasyonu için yazdığı entry'i okuyarak güne başlıyorum. kendisine bu zahmetli işi yaptığı için teşekkür etmek istediğim yazar.
  • fırat kalkanını yakından takip eden biri olarak operasyonla ilgili yazılarını mutlaka okuyorum. verdiği bilgilerin bir çoğu bilinenler ancak derli toplu bir halde özet geçtiği için güzel bir iş yapıyor.