şükela:  tümü | bugün
  • bir ekşi sözlük yazarı. hoşgelmiş. * *
  • akp'nin eski kankasi yeni gunah kecisi cemaat-fethullah iliskili haberleri ilginc bir sekilde suriye'deki operasyon haberlerinin arasina sikistiriyor. gelismeler baglaminda yazdiklarina inandiricilik konusunda bir gosterge olsun diye soyluyorum.

edit: haber aktarmadan ibaret entrylerin disinda girmis oldugu yorum iceren entryler ile yukarida ima ettigim cizgide olmadigini farkettigimi soylemem lazim. ama yine de suriye basligi altinda akp tweetleri, bir garip...
  • her sabah fırat kalkanı operasyonu için yazdığı entry'i okuyarak güne başlıyorum. kendisine bu zahmetli işi yaptığı için teşekkür etmek istediğim yazar.
  • fırat kalkanını yakından takip eden biri olarak operasyonla ilgili yazılarını mutlaka okuyorum. verdiği bilgilerin bir çoğu bilinenler ancak derli toplu bir halde özet geçtiği için güzel bir iş yapıyor.
  • hani sözlükte biri uzun uzun yazılarla olay örgüleriyle durumu sıkıcı bir biçimde anlatır durur, sonra da biri çıkar "özet geç piç" filan der, hah işte öyle bir lafı hayatında işitmemiş olan yazar.

fırat kalkanı operasyonu hakkında her gece özet geçer. takıldığınız bir problem olursa da hiç çekinmeden sormanızı ister. başarılı olmasını ve devamını getirmesi dileğiyle.
  • her günün sonunda fırat kalkanı operasyonu basligina biraktigi entryi okumanin bir aliskanlik haline geldigi yazar. ben de bu yuzden kendisine tesekkur etmek istiyorum.
  • fırat kalkanı operasyonu hakkında yazdıklarını her gece okuduğum yazar. günlük özeti gelişmeleri vs. çok güzel anlatıyor. tüm haber kaynaklarının özeti gibi. teşekkürler kendisine.
  • çok fazla münakaşaya girmeden derlediği bilgileri ulaştıran sağlam bir ekşi sözlük yazarı. fırat kalkanı operasyonu başlığında banko o gün okunmalık entrysi vardır
  • kendisine teşekkürlerimi iletmek istediğim yazar. gün sonunda soluğu profilinde alıyoruz, ellerine sağlık.
  • gözümde son günlerin en takip edilesi yazarı, bir şey kaçırmamak adına badilere ekledim.