şükela:  tümü | bugün
  • özelden anaya küfreden yüksek şeref ödülü sahibi bir çaylak.
  • (bkz: #109322501)
    özelden şu entryimle alakalı: aileme ve bana ağır küfürler eden arap, pardon çaylak. böylelerinin yazar falan olmaması gerekiyor kesinlikle. sanal alem ne güzel şey. karşında yusuf yusuf edecek tipler anana bacına küfür edebiliyor. çölünde yaşamaya devam et.
  • isgodnotdeadyet isminde başka bir hesabı bulunan, bilimden anlamadığı halde bilimle ilgili çok biliyormuş gibi konuşan cahil ve zavallı bir çaylak.
  • az önce benim mesaj kutumu da şu entryimden- (bkz: #110053855)- dolayı iyi niyeti(!) ve terbiyesiyle(!) ''şereflendiren'' şahsiyet.

profiline instagram hesabını bağlamış ama tıkladığı zaman ulaşılamayan bir profil (mhmetcnkaya666) çıkıyor. böyle de cesur bir beyimiz.

ama ben durur muyum?

işte (bkz: once on the internet always on the internet) felsefesinden habersiz beyimiz:

https://www.instagram.com/mehmet_cankaya/

belki bir dahakine daha terbiyeli olursun ha memo?
  • küfürbaz çaylak.

hayır küfür ettiği konuda konu olsa. gelmiş bana enes batur savunuyor, enes batura sallamışım diye küfür ediyor. çok afedersiniz ama buna oksijen veren ağacın amk.

not: sevgili ebeveynler! lütfen cinsel ilişkiye girmeden önce korununuz. bunun için bir çok yöntem var, tıp bu konuda çok ilerledi. siz spermlerinize, yumurtalıklarınıza hakim olamıyorsunuz diye ceremesini biz çekiyoruz...