• tanrı'nın seri üretime geçmeyi bir an bile aklından geçirmediği prototip. abide-i sükut, ismi ile müsemma başına buyruk, ne yapcağı, yaptığı ya da yapıyor olduğu her daim muamma gizemli şahsiyet. heybeli adaya taşınacaktı gitti mi acaba? gitmesin be...
  • mabadı ile dağlar devirme konusunda performansından hiçbir şey kaybetmemiş olan bir doksanlık kıvırcık şey.
  • saçlarını kestirip maymuna dönmüş, ankaraya geleceğim deyip sözünü tutamamış, bir süredir herşeyine baştan başlamış, 12 ağustos itibariyle birliğine teslim olması beklenen kişi.

düzeltme: bugün,yani 08.08.2005 itibariyle acemiliğini balıkesirde ordu donatım sınıfında yapacağını öğrenmiş kişi.
  • ankara'da gözlerimizi yollarda bırakan, gitmeden önce yeni saçları ile göremeyeceğim için de ayrıca içime oturan, dahası askerde kesinlikle "ordinaryus maraşal" olacağından emin olduğum ve bundan dolayı özleye özleye bitiremeyeceğim, her ne kadar "senden hazzetmiyorum kıvırcık!" desem de her daim özendiğim, kıskandığım hakikatten güzel insan, son mohikan
  • ankara'ya kendi başına gidemeyeceği anlaşıldığından olsa gerek, devlet tarafından 9 ay süreyle gönderilen kişi. çektiği kura ile askerliğine ankara'daki barış gücü birliğinde devam edecek şahıs. ankara görünümlü afganistan da çekmiş olabilir, henüz haberi yok.
  • rock'n coke biletini hic kar amaci gutmeksizin bana satan 2metrelik kisi, kendisi benden nefret eder ama biz onu severiz, sayesinde ne guzel kamplicaz, eglencez tabi..seneye umariz ki gidebilir hatta bakarsin benim sayemde gider, nefreti de gider.
  • aslında kendi* tabiriyle "öküz" olduğunu iddia etse de, bu sadece bir savunma mekanizmasıdır kanımca. sürekli dışarı hortlamayı bekleyen karşı konulmaz bi duygu bombardımanı barındırır bünyesi lakin kafasından tutup zorla içeri bastırıp durur. ama beyhude bir çabadır bu. ailecek takip ediyoruz bi de *
  • izmir'e verdiği sözü ne olursa olsun tutmaya kararlı olan adam.
  • peynir kıvamında ki suser. hayır anlayamadıgım nokta gagalı tilkilerle alıp veremediği ne, bırak takılsın onlar kendi çapında. *
  • bildiğin hayvan.

şu sebeple:
    (bkz: #10584675)
hesabın var mı? giriş yap