• 2010 yapımı hint filmi.

--- spoiler ---

oldukça ezik bir tip olan karthike günün birinde bir telefon gelir. arayan kendisidir(!). onunla ilgili herşeyi bildiğini ve ona yardım edeceğini söyler ve öyle de olur. karthik iş ve aşk hayatında gayet başarılı olur. tabii işler karthik için hiç te öyle sandığı gibi gitmeyecektir.

--- spoiler ---
  • dun aksam televizyonda denk geldi ve izledim...eski hint filmlerinin kalitesi tartisilir ama son yıllarda çekilenlerde iş var bir de hint filmlerinin olmazsa olmazı toplu olarak dans etme ile esas oğlan ve esas kız düetini kaldırsalar tam olacak....

edit:filmde oynayan bayan oyuncuya cok benzeyen bir turk oyuncu var adini bilen yesillendirsin aklima gelmedi bir turlu

yıllar sonra gelen edit: filmdeki bayan oyuncu deepika padukone ona benzeyen türk oyuncu eda özerkan birde bu ikisinin karışımı priyanka chopra var ki tam bir afet...
  • 2010 yapımı hint psikolojik gerilim filmi.
    yalnız, başarısız, ezik bir adamın hayatının bir günde tamamen değişmesini anlatan filmde, konu ilginç başlıyor ama o kadar uzun süre konunun gelişmesini bekliyorsunuz ki dikkatiniz dağılıyor, bitsin diye izlemeye çalışıyorsunuz. gerçi ben, ellere meraklı bir insan olarak, erkek başrol (bkz: farhan akhtar) ın ellerine bakmaktan filme çok konsantre olamamış da olabilirim. * yönetmen de aynını düşünmüş olmalı ki bol bol yakın plan almışlar.
    twistini çok sıradan ve kestirilebilir bulduğum filmi, kadın başrol (bkz: deepika padukone) için dahi izlemeye gerek yok. gerçek bir gerilim filminde gerçek bir twist görmek isteyenler aamir khan’ın 2012 yapımı çok bilinmeyen efsane filmi (bkz: talaash) a göz atabilirler.
hesabın var mı? giriş yap