şükela:  tümü | bugün
 • defile ve requiem olayı harika olan lol championı. requiem ile haritanın neresinde olursanız olun bütün rakip championlarına damage verebiliyorsunuz. defile ile de etrafınızda bir aura yaratıp ordaki bütün düşmanlara damage veriyorsunuz, mana dayanmaz orası ayrı.
 • defile skill ile team fightlerin aranan kanı.*
 • şimdi şöyle söyleyeyim, biraz problemli bir karakter şu karthus dedikleri. ben mesela şahsen defile açıp team fight arasına dalıyorum. böyleye kill almak ya da assist yapmak falan istiyorum takım arkadaşlarıma. ancak hp olarak zayıf kaldığı için erken ölebiliyor kendisi. sonra da başlıyorlar üzerinize yığılmaya, noob, stop feeding falan diye. ha sonra şöyle bir donatırsınız late gamede, şükela bir karthus elde edersiniz, yine defile açıp team fight a girersiniz aynı amaçlarla, bu sefer de stop ks falan diye serzenişte bulunuyor takım arkadaşlarınız. ortalama bir oyunda 15+ asistle oynarsınız orası ayrı, ama kimsenin umrunda değildir, ya feedersiniz, ya da kill stealcisi, ya da her ikisi birden. ahh karthusum ahh.
 • bana gore lol deki en iyi champion. hayir sadece ultisi ile degil q ozelligi bile kasildigi zaman yetiyor.
  lol oynama sebebim.
 • takım için en faydalı herolardan biri olmasına rağmen oyun içinde en çok küfür yiyen herolardan biridir aynı zamanda. tabi olgun ve aklı başında arkadaşları tenzih ediyorum, ama bir kitle var ki bu adamlar için oyun tamamen kill almak üzerine kurulu. misal elimde bu hero varken yardım olsun diye tf de hafif bi girip sonrasında geriye çekilip ultiyi açıyorum. ve ardı ardına killer geliyor. amaç yardım etmek, ama küfrün bini bir para.

  en nihayetinde oynaması çok zevkli, ısrarla oynayınız.
 • inanması zor olabilir ancak görüp görebileceğiniz en şahane tanklardan birisi de olabiliyor şirin kurukafamız.
 • efsanevi lol sampiyonu. mukemmelsin olm sen. yeni bir pentakill karthus skin'i hediye edilmis bana daha deneme sansi bulamadim ama 1 bucuk hafta sonra oynama sansi bulacagim.
  seviyorum lan bu oyunu, bu karakteri.
 • lol maçlarının korkulu rüyası.

  ilk başlarda tüm takımın koruması gereken bir karakterdir. oyunun başlarında çok narindir, tak diye ölüverir. gerekli eşyalar dizildiğinde asla durdurulamaz.

  arkadaşların canla başla kavga verirken, haritanın uçsuz bucaksız bi yerinde ultiyi açar ve sizi kurtarır. dahası bazen ibneliğine tüm son vuruşları da yaparak pentakill bile yapabilir.
hesabın var mı? giriş yap