şükela:  tümü | bugün
  • kibirlidir de aynı zamanda. zaten bunu kibrinden yapmaktadır. hani koyduk kartı çektik parayı, o kartı ağırdan alıp vermeler nedir? başka bir şey yapmak ister miydiniz diye bir de soruyo. lan orospu çocuğu bankamatik! he! yapmak isterdim desem ne yapacan? örün örün bakakalacaksın. ulan hani fantezim müsade etse hani kartı şurdan burdan sokunuz dediği yer var ya, töbe töbe..
  • ağır ağır vereyim derken bozulan, bi "kartınızı alın" bi "kartınızı yerleştirin" diye uyarı veren, ilgili musteri hizmetleri arandıgında yetkililere " abi yuttum ya ben kartı." demeyen tipleri vardır.
    yok yere kart iptal ettirip bir ay bekletmiştir bahsettiğim e-ibne.. buradan kendisine sesleniyorum; havan kime yarraam?!
  • kartı bir kaç milimetrelik kademeli hareketler halinde alıp/veren bankamatik orospu çocuğu bankamatik değil, kart sokma haznesine yabancı cisim monte etmek suretiyle kartınızı bankamatiğe sıkıştırmanıza neden olup sizi keklemeye çalışacak orospu cocuklarına karşı düşünülmüş bir sisteme sahip bankamatiktir.
  • her vakit en bi cüccük hareketi çekesim gelen bankamatiktir. ulan sosyalist olmamak elde değil. valla max diyo ki sok dondurmanın sapını şerefsize!
  • var yaa beni ego kartını ağır ağır veren ankaray turnikesi makinelerinden sonra en çok sinir eden cihazdır. sütü bozuk, orospu çocuğu da laf mı, sülalesine 7 düvel kaymış teknolojisini siktiğim alettir.
  • var yaa beni düğmeye bastıktan 10 saniye sonra yanan floresan lambadan sonra en çok sinir eden cihazdır. götü sikik, orospu çocuğu da laf mı, eline ağzına verilmiş elektronik tesisatına sıçtığım alettir.
  • saç baş dağılmasın diye tedbirini önceden alan bankamatiktir!
  • (bkz: nooluyo lan)