şükela:  tümü | bugün
  • akyaka'dan akbük'e doğru giderken yolun ortalarına denk gelen bir kamp alanı.

müthiş bir doğa, mis gibi deniz ile tesisli bir alanda kamp yapmak isteyenler için ideal.
    ah bir de yazılı olmayan kamp kurallarını bilen kampçılar olsa etrafta, tadından yenmez.

gördüğüm kadarıyla korkunç bayram tatili kalabalığının da altından kalkmıştır, nevi şahsına münhasır bünyamin abi ve ekibi.
  • her şeyi güzel hoş da balık nerde bünyamin abi. yedin bizi deprem meprem. depremde balık mı kaçarmış amk.
  • (bkz: #93301136)
  • yazsam mı yoksa yazmasam da bana mı kalsa bilemedim ama yazıcam.
    böyle bir kamp alanı yok arkadaşlar!
    öldüm bittim, kesinlikle tekrar gideceğim.
    bu kadar donanımlı ve guzel bir kamp alanı hayal etmemiştim. beklentimin çok üzerinde oldu.
    yer olarak nefis! bakir bir doğa, kayalıklar, manzara... bunun yanında tam manzaranın karşısına kurulmuş şezlong alanı otelleri aratmıyor!
    içerisinde lokanta mevcut. elektrik ihtiyacınız ortak alanlarda var, uzatıcı kablo ile ulaşım da mümkündür.
    kahvaltı ya da gölgede dinlenmek için çardaklar mevcut.
    mangal falan da var isterseniz. duş,wc elbette var. ve buzdolabı. herkese bir raf veriyorlar, sorunsuz bir şekilde rafınızı kullanabiliyorsunuz. bir şeyler içmek için sıcak suya ihtiyacınız olduğunda onu hemen veriyorlar vs.
    gece denize mi girmek istediniz? mümkün, çok tatlı.
    romantik bir akşam yemeği icin deniz kenarında harikulade bir sofra da hazırlayabilirsiniz, kankalarınızla da takılabilirsiniz. sevdim ki ne sevdim.
    komple bir tatilimi orda kullanabilirim.
    sahiplerini tebrik ediyorum. bizim düşünmediklerimizi de düşünmüşler.
    her şey için teşekkürler.
    öperin.