• kas arttikça testis boylarında da farklılıklar oluyor. (şempanze ve goril testisleri) sanırım bütün kötülüklerin kaynağı kaslar.
  • herhalde yani yoksa hepimiz arnold.
  • kas sadece ağırlıkla yapılmadığından, ciddi bir özen gerektirdiğinden katılamadığım görüş.

unutmayın, tekrarlar daha yararlıdır.
  • katılmadığım önerme...

bilakis düzenli spor yaptığım dönemler hem libidom hem de düşünme hızım ziyadesiyle artmıştı...

(bkz: sağlam kafa sağlam vucutta bulunur)
  • (bkz: spor yapmayanların uydurduğu teselli cümleleri)

arkadaşım, sağlam kafa sağlam vücutta bulunur onu bi geçeceksin.
  • kaslı erkeklerin, kaslarıyla
    kassız erkeklerin, beyinleriyle kızları etkilemeye çalışması sonucu ortaya çıkan durum.
  • son 5 yılın şişmanı olarak götüm ile güldüğüm önerme.

6 yaş öncesinde de gayet hareketli bir bebe olmama rağmen, 6-19 yaş arası yaptığım sporlar sayesinde****fiziksel gelişimim yaşıtlarıma göre ileri seviyede olmuştu her daim. bu durum elime geçirdiğim her şeyi okumama, gördüklerimi gözlemlememe ve çıkarımlar yapmama engel olmadı. aksine sporu bıraktıktan sonra hayatımda ki en büyük değişim, düşüncelerimin daha depresif hale gelmesi ve enerjimin düşmesi oldu. iki versiyonumda insanlarla saatlerce sohbet edebiliyordum, ediyorum.

ögp: olay sporla değil, ilgi alanları, karakter ve kafa yapısıyla alakalı. sporun sağlayacağı tek şey faydadır. ha power work, body building bana göre spor değil orası ayrı.
  • amerikalıların bir deyimi vardır: aklı kasıklarında olmak derler. sanırım buna bağlı bir tespit.
  • kolaylıkla çürütebileceğim argüman.
  • düzenli spor yapan bir insanın, ki bu bir istikrar gerektirir, bu durumu avantaja çevirerek kas yapması beyinsizliğini neden göstersin ki.? kasına bakarak birine beyinsiz demek de sizi beyinsiz yapmaz elbette ama ölçme kriterlerinde yetersizliğinizin göstergesi olabilir.
    inanın en azından zekadan çok gösterişin prim yaptığını anlamış olmaları bile bazı andaval kas yığınlarını dahi birçoklarına göre daha beyinli kılıyor.
hesabın var mı? giriş yap