aynı isimdeki diğer başlıklar:
şükela:  tümü | bugün
1622 entry daha
 • an itibariyle bulunduğum yer. hemen klişeye gireyim: “ağğğbbiiii kaş eski kaş değil, çok kalabalık ağbiiiiiii”
 • her sene gitmek istediğim ama kendimi -büyüdüğüm sahil kasabası olmasından mütevellit seçtiğim yoksa gerçekten çekilecek çile değil ıvır zıvırı ile- bodrum'da bulduğum için gidemediğim benim için ah'lar sahil kasabası.
 • panorama tepesi vardır, kaş'ın antalya tarafındaki girişinde.
  gayet güzel bir manzarası vardır, kaş'a antalya/demre istikametinden giriyorsanız muhakkak inerken o virajın olduğu yerde durun...ve manzarayı seyredin. fotoğraf çekin, çektirin.

  efsanedir.
  özellikle gün batımında.
  karşıda meis adası, kaş'ın yayvan bir yarım ada yapısı ve plaj olmaması nedeniyle mavi ve yeşil inanılmaz bir harmoni oluşturur...deniz ile karanın güzel dansını görürsünüz; neresi ana kara, neresi ada, neresi yarım ada anlamazsınız...
  efsane bir manzaradır.

  daha doğrusu efsane idi...
  en son o manzaraya 20 sene önce bakmıştım. ve orda fotoğraf çektirmiştim.
  inanır mısınız tek bir çatı yok idi...koca manzarada tek bir çatı yoktu. merkeze en uzak ev limandan sadece 300 metre filan uzakta idi. kaldığımız (kenarda kalmış bir) otelden yürüyerek çarşıya barların olduğu sokağa 3 dk içinde iniyorduk.

  şimdi ise manzarayı izlenen tepenin dibine kadar gelmiş çatılar..siteler... 1-2 katlı yapılar.

  evet aga, eski kaş değil.
  çok kalalabalık, çok insan var
  ve insanlık bir virüs amk.
  gittiğ her yeri betona çevirip iğrenç hale getiriyor ve habitatı öldürdükten sonra başka habitatlarda çoğalıp oranın dengesini sikmeye devam ediyor.
 • şu an bulunduğum ilçe.

  bayram sonrası yoğunluk azalır diye bu haftaya tatil ayarlamıştım ama yanılmışım. ankara'dan beri trafik hep yoğundu. burdur'dan sonra yol genelde tek şerit olduğundan 8 saat araç kullanımı sonunda bayağı yorgun hissettim.

  ve bingo, yoğunluk azalmamış. her yer tıklım tıklım ve insanlar maske takmıyor. şaştım kaldım. kaş hayat eve sığar uygulamasında kıpkırmızı şu an ve böyle olması çok normal. insanlar salmış iyice.

  şu an tatil hevesinden çok "bir bok yedik." düşüncesi içindeyim.