aynı isimdeki diğer başlıklar:
şükela:  tümü | bugün
1327 entry daha
  • bohem bir havası var ve renkler dans ediyor. denizi, çarşısı, havası ile kafa dinlerken eğleneyim, her istediğimi de bulabileyim, üstüne dalış yapayım ve tüm bu keyifleri yaşarken kazıklanmayayım, çevredeki insanlar attention whore değil de belli bir bilgi birikimine sahip aydın kesim olsun iki kelam edeyim diyenlerin favorisidir kaş. iyi anlaşılan dostlarla mis gibi bir villa kiralayıp keyifli anlar biriktirilecek bir noktadır.
  • herkes turizmi desteklerken yamaç paraşütü işi yapan kişilerin önünü tıkayan bir belediye başkanına sahip ilçedir. tepeleri imara açtıkça eski havasını kaybeden, tatil günlerinde araba park edecek sokak dahi bulamadığınız bir yerdir. şirin güzel ilçe tanımını çoktan kaybetti maalesef.
  • istanbulda görmek istemediğin bütün tanıdıkları gördüğün yerdir. abartılıldığı kadar ne var anlamıyorum. yüksek sezonda ben dahil bütün hırboların doluştuğu, mütait çocuklarından tut, sonradan görme beyaz yakalısına (biri de ben), kezban grupları* ile dolu saçma sapan bir yer.

    o yediğiniz mezeler en iyi ihtimalle bim, şok ve ya benzerinden alınıyor. 11 ay övmenize gerek yok.
  • 15-20 yıl önceki halinden eser kalmayan antalyanın ilçesidir. keşke populer kültür burasını da yutmasa, kekolar hırbolar yazları buraya doluşmasaydı.
  • migros kavşağından merkez camiye giden ana yolu artık tek yön olarak kullanılan ilçe. yukarı çıkışlar; muhtar, sgk ve fırın sokağından. bakalım bu değişim yazın yaşanan deli trafiğe çare olacak mı?
    corona virüsten kurtulup kendimizi atarız serin sularına inşallah.