aynı isimdeki diğer başlıklar:
  • 7 yıl doya doya yaşadım
  • ah şimdi yat limanında olsaydım, yanımda sarabim ve :) ......
  • bohem bir havası var ve renkler dans ediyor. denizi, çarşısı, havası ile kafa dinlerken eğleneyim, her istediğimi de bulabileyim, üstüne dalış yapayım ve tüm bu keyifleri yaşarken kazıklanmayayım, çevredeki insanlar attention whore değil de belli bir bilgi birikimine sahip aydın kesim olsun iki kelam edeyim diyenlerin favorisidir kaş. iyi anlaşılan dostlarla mis gibi bir villa kiralayıp keyifli anlar biriktirilecek bir noktadır.
  • herkes turizmi desteklerken yamaç paraşütü işi yapan kişilerin önünü tıkayan bir belediye başkanına sahip ilçedir. tepeleri imara açtıkça eski havasını kaybeden, tatil günlerinde araba park edecek sokak dahi bulamadığınız bir yerdir. şirin güzel ilçe tanımını çoktan kaybetti maalesef.
  • istanbulda görmek istemediğin bütün tanıdıkları gördüğün yerdir. abartılıldığı kadar ne var anlamıyorum. yüksek sezonda ben dahil bütün hırboların doluştuğu, mütait çocuklarından tut, sonradan görme beyaz yakalısına (biri de ben), kezban grupları* ile dolu saçma sapan bir yer.

o yediğiniz mezeler en iyi ihtimalle bim, şok ve ya benzerinden alınıyor. 11 ay övmenize gerek yok.
  • ne güzeldir şimdi oralar .. bu kadar yakınken bu kadar uzak olmak . ahh corona ..
  • 15-20 yıl önceki halinden eser kalmayan antalyanın ilçesidir. keşke populer kültür burasını da yutmasa, kekolar hırbolar yazları buraya doluşmasaydı.
  • ağaçlara hayranca baksak
  • migros kavşağından merkez camiye giden ana yolu artık tek yön olarak kullanılan ilçe. yukarı çıkışlar; muhtar, sgk ve fırın sokağından. bakalım bu değişim yazın yaşanan deli trafiğe çare olacak mı?
    corona virüsten kurtulup kendimizi atarız serin sularına inşallah.
  • bu yaz hayallerini kurdugum tatil (di). eylul donemi gidip nispeten sakinken o muthis denizin ve doganin tadini cikarmak, kucuk cakilda uzanip keyif yapmak, carsisinda gezmek... bircok degisken sebebiyle yalan oldu gibi. ertelememek lazim hayati, yoksa boyle el kol bagli kaliyor insan.

tanim; antalya ya bagli olan, dalaman havaalanindan 3,5 saatlik muthis doga manzarali bir yolculuk sonrasi o tatlis otogarina ulastiginiz, bircok seyin yurume mesafesinde oldugu, sanirim henuz abuk subuk bir kalabaliga (ilgiye) maruz kalmayip sempatikligini hala koruyan bir ilce.
hesabın var mı? giriş yap